Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Südameapteek

Tartu Ülikooli Kliinikumi Raja tänava nahahaiguste ja psühhiaatria kliinikumi majas avas Südameapteek oma kaubamärgi all uue apteegi, kust saavad patsiendid pärast arsti visiiti kõik vajalikud ravimid kohe välja osta.

„Meie apteekrid panevad ravimite ja muu tootevaliku kokku koostöös nii nahahaiguste kui ka psühhiaatria kliinikumi eriarstidega, et pärast arsti juurest tulekut saaks patsient sama maja apteegist kõik vajaliku muretult kätte,” lausus Tartu Ülikooli Kliinikumi Raja tänava Südameapteegi juhataja Ene Bötker.

Südameapteegi müügijuhi Evelin Härma sõnul on apteek meie argielu tähtis osa. „Südameapteegi missiooniks on luua uusi võimalusi, mis aitaks inimestel saada ravimid mugavalt kätte apteegivõrgus, näiteks kohe pärast arsti visiiti, kuid samuti internetis, e-apteegi teenusena,” lisas Härma.

Tartu  Raja apteek on proviisorapteek, mis tegutseb  Südameapteegi kaubamärgi all, pakkudes piirkonna klientidele Südameapteegi kliendiprogrammi soodustusi, laia tootevalikut ning kõrgetasemelist proviisorite – ja farmatseutide nõustamist.

Südameapteegi kaubamärgi all tegutseb  73 apteeki ja Eesti kõige uuem e-apteek ning ettevõte annab tööd enam kui 370 töötajale üle Eesti. Südameapteegi  tugevaim alustala on kõrgelt haritud proviisorid ja farmatseudid, kes teevad oma tööd südamega. Südameapteegid keskenduvad lisaks ravimite müügile ka tervisetoodete pakkumisele ja tervisealasele nõustamisele.

Kommentaarid

Viimased uudised