Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Mana kaasik

Seoses koroonaviiruse levikuga palub Tartu linnavalitsus alates esmaspäevast, 16. novembrist  kasutada linnavalitsusega suhtlemisel eelkõige e-kanaleid või telefoni. Kohtumine linnavalitsuse tööruumides tuleb ette registreerida.

Kodanike vastuvõtt linnavalitsuse tööruumides jätkub juhul, kui e-kanalite kasutamine on võimatu või ei ole mõistlik. Sellisel juhul tuleb vastuvõtt ette registreerida. Enamike linnavalitsuse tööruumide uksed on suletud ja ustel on info, kuidas osakonnaga kontakti saada.

Uksed on avatud sotsiaal- ja tervishoiuosakonna piirkonnakeskustes, rahvastikutoimingute osakonnas (Küüni tänaval ja Tiigi tänava hoones) ning linnavalitsuse infokeskuses (raekoja I korrusel). Rahvastikutoimingute osakond ja sotsiaalabi osakonna piirkonnakeskused paluvad enne tulekut võimalusel ette helistada või võtta ühendust e-kanalite kaudu.

Tartu linnapea Urmas Klaasi sõnul on töökorralduse muudatuse eesmärk kaitsta linnavalitsuse töötajaid ja tagada linnavalitsuse toimepidevus. „Soovime viia töökohal nakatumise riski miinimumini ning tagada sellega linnavalitsuse teenuste jätkumine,” lisas Klaas.

Kõigil kohtumistel peavad nii linnakodanikud kui ka neid vastu võtvad töötajad kandma maski või visiiri. Kui linnavalitsusse pöörduval inimesel ei ole maski kaasas, siis antakse see linnavalitsuse poolt.

Muudatus on esialgselt planeeritud kuni aasta lõpuni.

Viimased uudised