Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuvatõmmis.

Sotsiaalmeedias on toodud soovitus, mida teha ja kuidas käituda Kaja Kallasega, kui ta peaks kohale ilmuma.

Juhend on siin:

Kui Kaja Kallas peaks külastama mõnda söögikohta või restorani, sis soovitan käituda vastavalt tema enda pool koostatud juhistele.

Kutsuge teda visakalt sisse ja tutvustage, et täna on teil väga head sooduspakkumised ja ülimaitsvad toidud.

Kui Kaja on juba istet vötnud ja tellima hakanud, sis kuulake ära, mida ta soovib tellida. Kui tellimus on esitatud, sis selgitage talle, et tema tellitud toit sisaldab Venemaal toodetud pärmi ja teie kuuleka kodanikuna ei soovita tal sellist kahtlase päritoluga toitu tellida. Kui Kaja tellib uue toidu, siis võtke tellimus vastu.

Kui te lähete toitu lauda viima, siis viige talle siiski esimesena tellitud toit ja selgitage juurde, et restorani juhataja arvates see pärm siiski sanktsioonide alla ei kuulu, sest seda toob maale tema ustav naine ja see kergitab hindu ainult teie restoranis, mitte Venemaal.

Kui Kaja on söömise lõpetanud ja te viite talle arve, siis korrutage see esialgu lubatud soodushinna asemel kahega. Kui Kaja hakkab urima, et miks hind nii kallis on, siis selgitage talle, et kui te oleksite kohe öelnud, et talle maksavad teie restoranis toidud kaks korda rohkem, siis ta poleks ju teie restorani sööma tulnudki ja et teie, restorani parim teenindaja, ei soovi olla ebapopulaarne ning tõde klientidele otse valja öelda.

Ärge unustage küsida tippi. Lisage, et otsustasite hommikul koos teise ettekandjaga teha tipitõusu ja tipp on nüüd 35%, sest teie pere eelarve on 400 euroga minuses. Kui Kaja ütleb, et sellisest erakorralisest tipi tõusust oleks pidanud pikemalt ette teavitama, sis jääge endale kindlaks ja selgitage, et see oli teile juba tema restorani sisenemisel huultele kirjutatud.

Punkt.

Nüüd küsige, kas ta soovib maksta kaardiga või sulas. Kui ta soovib maksta kaardiga, siis lihtsalt teavitage, et pangas on toimunud inimlik eksitus ja kaarditerminal ei tööta, et ta peab maksma ikkagi sularahas.

Kui ta pahaselt lahkub, sis kindlasti hüüdke talle järele, et te ei saa aru, milles tema pahameel seisneb ja et teie olete igati õigesti käitunud!

Viimased uudised