Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Urmas Reinsalu. Foto: Ardo Holts

Täna on Isamaa Suurkogu kandideerimisavalduste esitamise tähtaeg. 134 Isamaa liiget seadsid üles Urmas Reinsalu kandidatuuri Isamaa esimeheks.

„Ma tänan kõiki neid Isamaa liikmeid, kes minu kandidatuuri üles seadsid. Järgnevad nädalad on Isamaa ja Eesti jaoks üliolulised ning eesootavad debatid ja arutelud erakonna sees peavad pakkuma tuleviku visiooni nii Isamaa kui terve riigi jaoks,” ütles Reinsalu.

Reinsalu rõhutas, et Isamaa usutavus ja ambitsioon peavad tõusma. „Tänase valitsuse vaenulik poliitika keskklassi, ettevõtluse ja perede vastu näitavad selgelt, mis juhtub siis kui Isamaa ei kanna valitsusvastutust. Selle vastutuse võtmiseks ja kandmiseks on vaja aga Eesti inimeste toetust ning selle saavutamine on uue esimehe ja juhtkonna peamine eesmärk,” rääkis ta.

Reinsalu kandidatuuri ülesseadjate seast leiab nii poliitikuid, mõjukaid ühiskonnategelasi kui kohaliku elu edendajaid. Teiste hulgas andsid enda toetusallkirja: Jüri Luik, Riho Terras, Mihhail Lotman, Viktoria Ladõnskaja-Kubits, Priidu Pärna, Pille Lill, Marko Pomerants, Ulla Preeden jpt.

Esimeheks kandideerimiseks on vaja 50 erakonna liikme toetusallkirja.

Isamaa esimehe kandidaatide esimene suur debatt toimub juba 29. mail Tallinnas (Kochi Aidad, Lootsi 10, algusega kell 18.00). Debatti kantakse üle ka veebis ning seal osalevad (hetkeseisul): Urmas Reinsalu, Tõnis Lukas ja Lea Danilson-Järg.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Lae alla [91.55 KB]

Viimased uudised