Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Lõunaeestlase pilt.

Reformierakonna juhatusse ei kandideeri nimekatest erakonna liikmetest näiteks Liina Kersna, Heidy Purga, Karmen Joller, Jaanus Tamkivi ning Andrus Ansip. Täiesti uutest nimedest sooviksid samas juhatusse pääseda ettevõtja Viljar Jaamu, noorpoliitik Hanah Lahe ja moelooja Oksana Tandit.

Praeguse juhatuse liikmetest ei kandideeri enam juhatusse Urve Tiidus, Jaanus Tamkivi, Maido Ruusmann ja Maris Toomel. Reformierakonna ministritest ei kandideeri juhatusse Heidy Purga, kes põhjendas seda ERR-ile vajadusega keskenduda kultuuriministri tööle. Samuti ei kandideeri juhatusse endine haridusminister, riigikogu fraktsiooni aseesimees Liina Kersna ja fraktsiooni liikmed Signe Kivi ning Karmen Joller. Juhatusse ei kandideeri ka Reformierakonna juhtimise suhtes kriitiline olnud Euroopa Parlamendi liige Andrus Ansip.

Toimetuselt:

See, et mitmed nimekad oravad ei kandideeri Refi juhatusse on natuke hämmastav. Muutusi erakonnas saad teha läbi juhatuse. Paistab, et on valitud vana tee: istu jōe kaldal ja sa näed varsti, kuidas vaenlase laip mõõda jōge allavoolu ulbib.

Viimased uudised