Põlva Lootose naiskonna vastaseks jalgpalli naiste Meistriliiga 11. voorus oli JK Tallinna Kalev. Lootospargis toimunud kohtumine möödus põnevas heitluses.
Vastased asusid kohtumist varakult juhtima, kuid 12. minutil kapten Ave-Lii Laas viigistas ja pooltunni möödudes viis Kristin Kukli Lootose 2:1 juhtima. Eduseisu ei suudetud hoida pikalt. 37. minutil vastased viigistasid ja minut enne poolaja vilet asusid omakorda mängu juhtima.
Teisel poolajal lõi Lootos värava, mida kohtunikud ei arvestanud. Vastased lõid 85 ja 90+3 minutil veel kaks väravat ja lahkusid Põlvast kolme võidupunktiga.
Meistrivõistlusi juhib jätkuvalt täisedu hoidev Tallinna FC Flora (33). Järgnevad võrdselt 21 punktiga Saku Sporting  ja JK Tallinna Kalev. Pärnu Vaprus on neljas (18), JK Tulevik viies (14). Lootos asub kuuendal tabelireal 13 punktiga. Põhiturniiri lõpuni jääb veel kolm mängudevooru.
Naiskonna järgmine mäng on 29. augustil, kui Tallinnas kohtutakse liider FC Floraga. Järgmine kodumäng 5.septembril kell 14 Lootospargis.