Põlva Lootose duubelnaiskond. Foto: Indrek Käo

Nädalavahetusel mängisid Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste mänge JK Lootose esindusnaiskond ja duubelnaiskond.

Laupäeval, 17. augustil võõrustas Lootose esindusnaiskond Meistriliiga 13. vooru mängus Tartu JK Tammekat. Tilsi staadionil toimunud kohtumise avapoolajal väravaid ei löödud. Teise poolaja 50. minutil viis naiskonna kapten Ave-Lii Laas Lootose 1:0 juhtima ja selle seisuga kohtumine lõppes. Liigatabelis tõusis Lootos voor enne põhiturniiri lõppu viiendale kohale.

Naiskond mängis koosseisus: Karina Piirimaa, Keitlyn Metsmaa, Kätlin Vassil, Karmen Piirimaa, Getter Lepp, Ita Lillo, Indra-Liz Nemvalts, Kristin Kukli, Anette-Laureen Linnuste, Ave-Lii Laas, Kärt Hüdsi. Treener Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Kärt Satsi.

Järgmine kohtumine ootab naiskonda 4. septembril kell 18:00, kui Suure-Jaani gümnaasiumi staadionil mängitakse tabeli viimase, JK Tulevik ja Suure-Jaani Ühendvõistkonnaga.

Teises liigas mängiv JK Lootos duubelnaiskond võõrustas pühapäeval, 18. augustil Tilsi staadionil Paide linnanaiskonda. Sandra London viis avapoolaja keskel põlvakad 1:0 juhtima, vastased viigistasid 79. minutil ja 1:1 viigiga kohtumine ka lõppes. Liigatabelis asub FC Lootos II kolmandal tabelireal.

Lootose duubelnaiskond mängis koosseisus: (ees) Kirta Talgre, Sandra London, Maarja Punak, Margit Ansberg, Katrin Õun, (taga) Lisethe Lanno, Lisanne Tamm, Liis Lepasaar, Marika Samulin, Annika Aust(k) ja Helika Aigro.

Järgmine kohtumine mängitakse 25. augustil kell 13 Narvas sealse Transiga.

Lootose Rahvaliiga naiskond alistas pühapäeval, 18. augustil linnastaadionil toimunud mängus Rakvere JK Naished 16:0 (10:0). Neli väravat lõi Laura Unt, kolm Rita Rebane ja Annika Aust, kaks Tuuli Kotov ja ühe Karolin Krikunov, Reti Patrail, Keit Musting. Üks tabamus oli vastaste omavärav. Veel mängisid võistkonnas Maarja Punak, Grete Kolbakov ja Liis Tarv.