Nädalavahetusel olid võidukad Eesti meistrivõistluste mängud nii JK Lootose esindusnaiskonnal kui ka duubelnaiskonnal.
Laupäeval, 27. juulil mängis esindusnaiskond Meistriliiga 11. vooru kohtumise Tartu SK10 Premiumiga. Kambja staadionil toimunud mängus asus kodunaiskond kohtumist 11. minutil juhtima. Teise poolaja 60. minutil viigistas kapten Ave-Lii Laas Lootose poolelt seisu. 67. minutil viis Kristin Kukli põlvakad 2:1 juhtima ning 74. minutil vormistas Ave-Lii Laas penaltist lõppseisuks 3:1. Värav oli Ave-Lii 50. tabamuseks Lootose eest.
Liigatabelis tõusis Lootos seitsmendale kohale. Järgmine kohtumine ootab naiskonda 3. juulil kell 14:00, kui Tilsi staadionil mängitakse neljandat kohta hoidva Saku Sportinguga.
Lootos mängis koosseisus: 1-Karina Piirimaa, 12-Keitlyn Metsmaa, 15-Astrid Erik, 9-Karmen Piirimaa, 25-Getter Lepp, 8-Ita Lillo,  20-Kristin Kukli, 7-Ave-Lii Laas, 11-Anette Laureen Linnuste, 10-Kärt Hüdsi (13`. 23-Indra-Liz Nemvalts), 6-Sandra London. Varus: 23-Indra-Liz Nemvalts. Treener: Kaido-Meinhard Kukli.
Naiste teises liigas osalev duubelnaiskond mängis 28. juulil Paides sealse linnanaiskonnaga ning võitis kohtumise Annika Austi 11. minuti väravast 1:0. Liigatabelis asub FC Lootos II kolmandal kohal.
Naiskond mängis koosseisus: 38-Maarja Punak, 4-Marianne Suur, 23-Marika Samulin, 18-Kätlin Vassil, 5-Sandra Haidak, 14-Lisethe Lanno, 30-Katrin Õun (75`. 7-Ave-Lii Laas), 27-Liisa Lepasaar (58`.17-Marianne Veberson), 6-Kati-Karoli Silla, 15-Karmen Piirimaa, 66-Annika Aust(k). Varus: 7-Ave-Lii Laas,  17-Marianne Veberson. Treener: Indrek Käo
Järgmine mäng on FC Lootos II 4. augustil võõrsil Kohtla-Järve JK Järve vastu.