FC Lootos naiskond. Foto: Indrek Käo
Laupäeval, 8. juunil viigistas JK Lootose naiskond Meistriliiga 7. vooru kohtumisel 10-kordse Eesti meistri Pärnu Jalgpalliklubiga.
Tilsi staadionil toimunud kohtumist asusid külalised esimese poolaja 33. minutil juhima. Teise poolaja keskel viigistas Kristin Kukli Lootose kapten Ave-Lii Laasi mahatõmbamise eest määratud penaltist mänguseisu. Liigatabelis jätkab naiskond 7. kohal.
Järgmine kohtumine ootab naiskonda 22. juunil algusega kell 14:00, kui Tilsi staadionil mängitakse hetkel 3. kohal asuva JK Tallinna Kaleviga.
Lootos mängis koosseisus: 1-Karina Piirimaa, 18-Kätlin Vassil, 15-Astrid Erik, 9-Karmen Piirimaa, 25-Getter Lepp, 8-Ita Lillo, 23-Indra-Liz Nemvalts, 20-Kristin Kukli, 7-Ave-Lii Laas, 11-Anette Laureen Linnuste, 10-Kärt Hüdsi. Varus olid: 4-Sandra Haidak, 5-Marianne Suur, 12-Keitlyn Metsmaa. Treener: Kaido-Meinhard Kukli.