Nädalavahetusel jätkusid mängud jalgpalli naiste Meistriliigas. Põlva Lootose naiskond võõrustas kodusel Lootospark staadionil Viljandi JK Tulevik/S-Jaani United ühendnaiskonda.

Lootose viis 22. minutil juhtima Kärt Hüdsi. 31. minutil vastased viigistasid, kuid juba 33. minutil lõi Hüdsi teise värava, viies kodunaiskonna poolajale 2:1 eduseisus. Kohe teise poolaja alguses asus Lootos Kristin Kukli väravast juhtima 3:1. Väravavõimalusi avanes veelgi, kuid seis ei muutunud ja Lootos teenis tabelisse juurde kolm punkti.

Liigatabelis tõusis Lootos seitsme punktiga teisele kohale. Täisedu (üheksa punkti kolmest mängust) on liider Tallinna FC Flora naiskonnal.

Järgmine kohtumine ootab naiskonda 20. juunil, kui Kalevi keskstaadionil mängitakse hetkel neljandat kohta hoidva JK Tallinna Kaleviga.

Lootos mängis koosseisus: Karina Piirimaa (vv), Katrin Piirimaa, Keidi Käis, Karmen Piirimaa, Aiki Suits, Ita Lillo, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (kapten), Indra-Liz Nemvalts (88` Imbi Hoop), Helene Lumi (88` Keitlyn Metsmaa ), Kärt Hüdsi (78` Kati-Karoli Silla). Varus: Birgit Rammo, Keitlyn Metsmaa, Imbi Hoop, Kati-Karoli Silla, Lisethe Lanno, Marianne Veberson. Peatreener Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeudid Kärt Satsi ja Margret Help.