FC Lootos naiskond. Foto: Indrek Käo

Reedel, 24. mail mängis JK Lootose naiskond hooaja esimese kodumängu. Tilsi staadionil oli Eesti Naiste Meistriliiga 4. vooru kohtumises vastaseks SK10 Premium võistkond, keda võideti 3:2.

Sandra Londoni väravast asus Lootos kohtumist juhtima. Värav oli Sandrale 100. tabamus võistkonna eest. Seejärel lõid kaks väravat külalised ning poolajaks leidsid põlvakad ennast 1:2 kaotusseisust. Teise poolaja keskel viigistas Lootose kapten Ave-Lii Laas mänguseisu ning teisel lisaminutil tagas Kärt Hüdsi värav 3:2  mänguvõidu Põlva tüdrukutele.

Liigatabelis tõusis naiskond seitsmendale kohale. Kevadringi viimane kohtumine ootab naiskonda 1. juunil algusega kell 14.00, kui Tilsi staadionil mängitakse Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ühendnaiskonnaga.

Lootos mängis koosseisus: 1-Karina Piirimaa, 18-Kätlin Vassil, 15-Astrid Erik, 9-Karmen Piirimaa, 25-Getter Lepp, 8-Ita Lillo, 23-Indra-Liz Nemvalts (70`.19-Lisanne Tamm),  20-Kristin Kukli, 7-Ave-Lii Laas, 6-Sandra London, 10-Kärt Hüdsi (90+2`.12-Keitlyn Metsmaa). Varus: 5-Keidi Käis, 12-Keitlyn Metsmaa. Treener: Kaido-Meinhard Kukli.