Laupäeval, 3. oktoobril, oli Lootose naiskonna vastaseks Naiste Meistriliiga 16. voorus Tartu JK Tammeka. Enne kohtumise algust andis Eesti naiste koondise peatreener Jarmo Matikainen Lootose peatreener Kaido-Meinhard Kuklile AS Gold Time poolt välja pandud septembrikuu parima treeneri auhinna.

Lootospark staadionil toimunud kohtumine kulges avavilest alates Põlva naiskonna domineerimisel ja lõppes Lootose 4:1 võiduga. Kodunaiskond asus 23. minutil Kärt Hüdsi väravast 1:0 juhtima. 52. minutil tegi kapten Ave-Lii Laas seisuks 2:0. 65.minutil realiseeris Kristin Kukli Lootose kasuks penalti ja 70. minutil lõi Hüdsi oma teise värava.
Vastased said auvärava kirja seitse minutit enne kohtumise lõppu.
Meistrivõistlusi juhib (46 punkti) Tallinna FC Flora, kes kaotas viimases voorus punkte 1:1 viigimängus Saku Sportingu vastu (35p.). Järgnevad JK Tallinna Kalev (30), Pärnu JK Vaprus (22 punkti). Lootos püsib 23 punktiga tabelis viiendal kohta, edestades  JK Tuleviku (20), Tartu Tammeka (7)  ja Nõmme Kalju (3) naiskondasid.
Lootos mängis koosseisus: Karina Piirimaa, (vv), Katrin Piirimaa, Lisethe Lanno (90+1. Keitlyn Metsmaa), Karmen Piirimaa, Kati-Karoli Silla (69`.Helene Lumi), Ita Lillo, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (kapten), Anette Laureen Linnuste, Indra-Liz Nemvalts, Kärt Hüdsi. Varus: Helene Lumi, Keitlyn Metsmaa, Birgit Rammo, Marianne Veberson. Peatreener Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeudid Margret Help ja Kärt Satsi.
Naiskonna järgmine kodumäng on 17. oktoobril kell 18 Lootospargis, kui võõrustatakse Viljandi Tulevik/Suure-Jaani United ühendvõistkonda.