Põlva Lootose naiskond võõrustas laupäeval, 8. augustil jalgpalli naiste Meistriliiga 9. vooru kohtumises Pärnu JK Vapruse naiskonda.

Võistkonnad asusid enne kohtumist vastavalt neljandal ja viiendal tabelireal. Lootost tabas enne mängu halva uudisena väravavahi haigestumine, mistõttu tuli postide vahele asuda Helene Lumil. Erinevatel põhjustel ei saanud osaleda veel 5 mängijat. Vastased asusid kohtumist 6. ja 16. minuti väravatest  2:0 juhtima, kuid Ita Lillo värav 17.minutil vähendas vahe minimaalseks. Kohtumise lõpus üritas kodunaiskond viigiväravat, kuid vastastel õnnestus üleajal lüüa kolmaski värav ja mäng lõppes tulemusega 1:3.

Meistrivõistlusi juhib jätkuvalt Tallinna FC Flora (27). Järgnevad Saku Sporting(18), JK Tallinna Kalev(18) ja Pärnu Vaprus(14). Lootos hoiab 13 punktiga viiendat kohta. Põhiturniiri lõpuni jääb viis mängudevooru.

Naiskonna järgmine mäng on 15. augustil kell 14 Viljandis, kus mängitakse koha võrra tagapool asuva JK Tulevik/Suure-Jaani Ühendnaiskonnaga, kellel punkte 10.