Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Laupäeval, 26. septembril, kohtus Põlva Lootose naiskond Meistriliiga 15. voorus JK Tulevik/Suure-Jaani United ühendnaiskonnaga.

Sügisringi esimene mäng toimus Viljandi kunstmurustaadionil ja lõppes Põlva naiskonna võiduga. Lootos asus kapten Ave-Lii Laasi kahest väravast kohtumist juhtima. Poolaja lõpu eel lõid vastased ühe vastu värava. Teisel poolajal lõid Ave-Lii Laas ja  Kristin Kukli Lootose kasuks veel ühe värava, millele vastased suutsid vastata korra. Kohtumine lõppes Lootose kasuks tulemusega 4:2.

Meistrivõistlusi juhib täiseduga (45 punkti) Tallinna FC Flora. Järgnevad Saku Sporting (34), JK Tallinna Kalev (27), Pärnu JK Vaprus (22 punkti). Lootos hoiab 20 punktiga tabelis viiendat kohta, edestades  JK Tuleviku (17), Tartu Tammeka (7)  ja Nõmme Kalju (3) naiskondasid.

Naiskonna järgmine mäng on 3. oktoobril kell 18 Lootospargis, kui võõrustatakse Tartu JK Tammeka naiskonda.