Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Playmobili kaubamärk on loodud Saksamaa leiutaja Hans Beck’i poolt, kes sai kolme aastaga valmis tohutult populaarse lelu, mis pakuks lastele piisavalt palju mängurõõmu.

1974. aastaks sai leiutaja valmis pisikese kuju, mis oli lapse käe jaoks täpselt sobivas suuruses. Kujukese näo disainimisel järgis ta laste joonistusi, ning seepärast on sellel vaid silmad ja suu ning puudub nina.

Pisikest kuju saatis suur edu ning aastate jooksul on seda täiustatud veel enam, kuid põhijooned on jäänud endiseks. Praeguseks on Playmobili firma näol tegemist erinevate komplektidega, mis on tehtud lastele. Komplektis olevate inimfiguuridega on kaasas sõidukid, erinevad ehitised, aksessuaarid ja palju muud põnevat.

Ettevõte Playmobil mõistab, kuidas teha mänguasju, millega on lõbus mängida ja võimaldab lastel tunde lõbutseda.

Miks lastele Playmobil meeldib?

Playmobil mänguasjad on suunatud eelkõige 4-10 aastastele lastele, mängud paeluvad nii tüdrukuid kui ka poisse, kuna teemavalik on tohutult mitmekülgne alustades loomakliinikust, printsessi lossidest ning lõpetades politsei ja piraatidega.

Populaarsed Playmobil mänguasjad leiate Kaup24 veebipoest!

Tänu aastatepikkusele disaini- ja tootearengule võite te komplektide kvaliteedis kindel olla. Mänguasjades kasutatud plastik on värviline ja väga vastupidav. Kõik mängu osad käivad kindlalt omavahel kokku ning püsivad koos ka pikemal mängimisel.

Tugeva kvaliteedimärgi annab fakt, et mänguasjade tootmine toimub Euroopa riikide tehastes.

Mängukomplektid on kerged ja lihtsasti kaasaskantavad mistõttu saab teie laps oma lemmikmängu pikemale sõidule või reisile kaasa võtta.

Lapsed armastavad Playmobili väga, kuna nende komplektidega saavad nad kehastuda erinevateks tegeleskujudeks ja luua seiklusrikkaid fantaasiamaailmu. Teie laps saab kujukestele ise välja mõelda nime ja loo. Taoline mäng arendab lapse loomingulisust, motoorikat ja sotsiaalseid oskusi, kuna laps paneb komplekti kokku, mõtleb välja loo ning näitleb läbi selle kujukese.

Mõned omadused, mida teie laps Playmobiliga mängides arendab: rollimängu, loovust, keskkonnateadlikkust, koordinatsiooni, iseloomu, suhtluskeelt, iseseisvat mängu, koostööd, jagamist ja palju muud.

Erinevad mängukomplektid

Playmobil komplekte on saadavad erinevates suurustes ja hinnaklassis. Nii on võimalus lapsel alustada kogumist väiksematega ja hiljem soetada suuremaid ehitisi nagu printsessiloss, rõivabutiik või kruiisilaev. Võimalik on erinevaid kujukesi eraldi lisaks osta.

Kõik Playmobil mängukomplektide osad on disainitud nii, et need oleksid justkui vähendatud koopiad päris maailmast. Igale detailile on tähelepanu pööratud, et laste mängurõõm oleks võimalikult suur. Näiteks on võimalik kasutada päris vett mänguleekide kustutamisel. Vesi käib tuletõrje paaki ja liigub edasi mööda voolikuid. Paljusid detaile ei pruugi te esialgu märgatagi ning esemete, loomade ja ehitiste funktsioonid võivad veel hiljemgi üllatusi pakkuda.

Kaup24.ee – kaubanduskeskus internetis, kus leiate oma lapsele vahvaid mänge vastavalt tema vanusele ja huvidele.

Mänguasjade tootmine

Playmobil mänguasju valmistatakse üle Euroopa: Saksamaal, Tšehhi Vabariigis, Maltal ja Hispaanias. Kõik materjalid, millest mänguasjad on tehtud, on täiesti ohutud. Ilusad erksad värvid säilitavad oma värvust pikka aega ning mänguasjad on kaitstud kriimustuste ja kahjustuste eest, olles samuti mittetoksilised ja hüpoallergeensed.

Need on tõesti tervislikud ja parimad mänguasjad, millega teie laps mängida saab.

Playmobili spetsiaalsed figuurid

Playmobil avaldab regulaarselt piiratud koguses erikujusid ja mängukomplekte, mis vastavad erinevatele sündmustele või filmidele. Näiteks võite leida populaarse filmi kummitusekütid tegelaskujusid, samuti Harry Potteri ja Scooby Doo karaktereid.

Populaarsemad Playmobil mänguasjad

Laste poolt on palavalt armastatud kõik Playmobil mänguasjad, kuid toome teile välja 2 erinevat mänguasjaseeriat, mis on peaaegu, et igal lapsel kodus olemas.

Playmobil – Family Fun

Family Fun seeria mänguasjad toovad kogu perekonna kokku. Teie lapsed avastavad enda jaoks telkimise rõõmu, sest nad saavad ise oma kätega valmis ehitada suure telklaagri või isegi puhkeküla. Võite kindel olla, et puhkuselt ei puudu veesport ja eksootilised mahlad otse mahlabaarist.

Family Fun komplektis on võimalik ka ehitada rannahotell, millest kõik unistavad. Võtke kaasa oma Playmobili perekond, registreerige nad hotelli sisse, tutvustage neile tubasid ja pane figuurid nautima imelist liumäega basseini hotelli tagaküljel.

See on kui lõbus puhkus kogu perele.

Playmobil – City Action

Playmobil City Action seeria viib teid avastama hoopiski teisi asju. City Action näitab teie lapsele erinevaid linnu ja inimesi, kes elavad rasketes tingimustes. samuti on see kollektsioon täis erinevaid sõidukeid, mis lisavad mängule funktsionaalsust. Näiteks on mängimiseks olemas kiirkaatrid, helikopterid, politseiautod ja sportautod.

Lisaks laiale sõidukite valikule on seeriast võimalik leida ka ootamatuid seadmeid nagu liftid, mis viivad mängijaid ühest kohast teise. Iga Playmobili komplekt avab teie lapse jaoks uue maailma, et ta saaks ise oma kujutlusvõimet arenda läbi kõigi komplektide tarvikute abil.

City Actioni üks populaarsem komplekt on kindlasti politseihoone komplekt, mis koosneb 3 erinevast kujukesest, politseihoonest koos relvade ja paadiga, paljudest aksessuaaridest, samuti ka vanglast ja sõrmejälgimisseadmest.

See komplekt on soovitatav lastele vanuses 4 kuni 10 aastat.

Valige enda lapsele tore Playmobil mänguasi

Playmobil on populaarne bränd, mis on lõbustanud lapsi rohkem kui 100 riigis koos põnevate mänguasjadega, mida on võimalik leida peaaegu igast mängutoast. Valikust leiate mängimiseks erinevaid figuure nii fantaasia maailmast kui ka reaalsusest, mille abil saavad lapsed arendada oma kujutlusvõimet just mängides nendega.

Mänguasju valides pöörake tähelepanu oma lapse isiklikele huvidele või laske lapsel ise valida. Olgu tema valikuks kangelased, multikategelased, printsessid, müstilised elukad või muu. Lisaks on võimalik soetada lapsele mängimiseks ka erinevaid ehitisi, huvitavaid sõidukeid ning palju muudki, mis toetavad teie lapse mängu protsessi.

Viimased uudised