Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Stenbocki maja
Peaminister Kaja Kallas jätkab valitsusjuhina tööd eneseisolatsioonist, sest puutus nädala algul kokku inimesega, kes andis hiljem koroonaviiruse suhtes positiivse proovi.

Vastavalt terviseameti juhistele peab peaminister viibima eneseisolatsioonis kuni 11. märtsi õhtuni. Peaminister andis eile regulaarse koroonaviiruse proovi, mille tulemus oli negatiivne.

„Tunnen ennast hästi ja sümptomeid mul ei ole. Vahepealsel ajal aga töötan kodust ja järgin terviseameti juhiseid. Palun hoidke distantsi, vähendage kontakte ja püsige terved!“ sõnas peaminister Kaja Kallas.

Valitsuse istungid ja kabinetinõupidamised toimuvad märtsis video teel.

Valitsus soovitab kõikidele inimestele COVID-19 kõrge leviku tõttu vähendada kontakte miinimumini ja juhul, kui kohtumine on hädavajalik, teha seda mitte rohkem kui 6 inimesega, kanda maski ja hoida distantsi. Tööandjatele ja töötajatele soovitab valitsus võimalusel teha kaugtööd.

Valitsuse kehtestatud karantiininõuete järgi peavad koroonaviirusesse haigestunud isikuga lähikontaktis olnud inimesed jääma koju eneseisolatsiooni. Lähikontaktsetele kehtivate reeglite kohta leiab täpsema info kriis.ee ja terviseameti lehekülgedelt.

Viimased uudised