Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kui soovite omale uut telerit, kuid ei soovi kulutada tohutult raha, siis on heaks võimaluseks otsida endale soodne televiisor, mis ühendab endas muljetavaldavad pildid, hea heli ja vajalikud funktsioonid, et nautida ülimat kodust meelelahutust.

Teleritööstus liigub väga kiiresti ning suured kaubamärgid nagu LG, Panasonic, Philips, Samsung ja Sony toovad igal aastal turule uut teleritehnoloogiat, et pakkuda klientidele tõelist jõudlust. Valikus on igale kliendile midagi sobivat ning hinnad varieeriuvad meeletult.

Vaata siit millised on parimad telerid 2021. aastal!

Kuidas endale televiisorit valida?

Esimeseks sammuks teleri valimisel on kindlasti suuruse kindlaks tegemine. Kunagi määras pere diivan, kui suur või väike teler peaks olema, kuid tänapäeva telerid kirjutavad ümber kõik need reeglid. Öeldakse, et mida suurem ja õhem on teler, seda parem ja mugavam on teil.

Teiseks valige kas QLED või OLED teler. Mis on nende vahe? OLED on kallim, kuid omab endas paremat pilditehnoloogiat. Mõlemad telerid töötavad hästi kõikides valgustingimustes. QLED-id on eriti head hästi valgustatud ruumides ja neid saab päikesepaisteliste tubade jaoks veelgi heledamaks muuta. OLED on hämarates ruumides tähelepanuväärne.

Valige endale kvaliteetne QLED televiisor Kaup24 veebilehelt!

Kolmandaks valige teleri resolutsioon –  kas 4K või hoopiski Full HD? 4K on sõna otseses mõttes neli korda parem kui vanad HD-standardid ja kuigi 4K-sisu pole veel palju saadaval (enamik neist on veel Blu-ray-plaadil), valmistuvad igasugused sisupakkujad avaldama peaaegu kõike 4K-s.

Full HD on hea variant, kui teile meeldib filme vaadates saada kõrgkvaliteedilist kogemust. Suurem osa filmidest, Youtube videotest ja Netflixi sarjadest/filmidest edastatakse Full HD kvaliteedis.

Parimad soodsad telerid

1.   Samsung UE43TU7100

See on üks odavamaid 4K telereid, mida Samsung praegu pakub. Teler on 48-tolline ja pakub kasutajatele parimat pilti ja heli. Kui soovite oma filme telerisse saada või videoklippe vaadata on teil ka see võimalus olemas, kuna teler on varustatud HDMI ja USB pesadega.
Samsungi teleris on olemas ka kõik vajalik, et saaksite vaadata Netflixi, surfata Youtubes või mängida mänge.

Oled otsimas omale koju uut ja võimsat televiisorit? Kvaliteetsed Samsung telerid ootavad sind Kaup24 veebipoes!

2.   Philips 43PUS7505/12

Tegemist on teleriga, millel on suurepärane pildikvaliteet ja Dolby Atmose heli. See võimldab näha ideaalses kvaliteedis seriaale ja sporivõistlusi, mängida mänge ja vaadata filme. Kuna teler on üsna suur (43”), siis võib ta olla justkui kinoekraan teie enda kodus. Kuna tegemist on 4K teleriga, on ta väga erksa pildiga. See garanteerib eredad valguslaigud, sügavad varjud ja tõetruud varjud. Telerit saab ühendada peamiste HDR-formaatidega, nagu näiteks HDR10+ ning Dolby Visioniga.

3.   eSTAR SMART TV LEDTV50S1T2

Sellel teleril on laitmatu kvaliteet ja 4K eraldusvõime. Lisaks on võimalik laadida kõvakettale saateid ja filme. Lisaks on teleril SMART RV funkstioon, mis võimaldab televiisori abil teha veel paljugi huvitavaid tegevusi, et oma aega sisustada. Näiteks on võimalik teleri abil pääseda ligi Youtube’ile, et sealt meeldivaid videoid vaadata. Peale selle võimaldab SMART TV ka näiteks Netflixi kasutamist läbi äpi. Kuna teler on suur, on ta igati oma hinda väärt.

4.   Philips 43PFS6855 / 12

Tegemist on teleriga, mis on ühtaegu nii nutikas kui ka vapustav. See võimaldab telerist olevat nii nautida, paigutades teid justkui ekraanil olevate sündmuste keskele. Kõik saab võimalikuks tänu selgele pildile ja puhtale helile. Pildikvaliteeti kujundab Phillips Pixel Plus HD. Tervavama pildi tagavad heledamad valged ja tumedamad mustad toonid. Kvaliteet on ideaalne, olenemata sellest, kas vaatate tavatelevisioonist uudiseid või interneti kaudu filme.

Teler on varustatud SAPHI esipaneeliga, mis võimaldab mugavalt pääseda ligi lemmikule sisule. Kõigest ühe klikiga nupule on teil ligipääs menüüle, mis on lihtsa kujundusega ning kiiresti ja lihtsasti arusaadav. Võimalik on populaarsete rakenduste kiiresti avamine.

5.   Xiaomi Mi LED TV 4S 43

See teler on ühtaegu nii minimalistliku disainiga kui ka võimsa sisuga. Teleril on 4K eraldusvõime ja lisaks ka Android TV operatsioonisüsteem. Lisaks on olemas Chromecasti tugi ja palju muud täiendavaid ühendusi, mille kaudu saab teleri ühendada erinevate seadmetega. Võimalik on ka telerile häälkäskluste andmine.

Teler on loodud selleks, et vaatajani jõuaks põnevus, ent samal ajal ka kvaliteetne ajaviide. Selge pildi tagab 3840 x 2160 pikslise resolutsiooniga Ultra HD telepilt, kus on veel lisaks ka pildiparandustehnoloogia. Helisüsteem on ruumiline ja värviesitlus sujuv ka väga kontrastsetel piltidel. UHD sujuva esituse tagab teleri suur mälumaht.

6.   LG 43UP75003LF, 43

Selle mudeli näol on tegemist LG UHD teleriga, mille pildikvaliteet on tõetruu. Pikslitäpsus on neli korda suurem kui Full HD-l. Kinole sarnased vaatamiskogemused on võimalikud tänu HDR-ile ja FILMMAKER MODE-ile. See toob teieni režissööri algse versiooni, kuna muutmine lülitatakse välja, kuid säilivad ka algsed kuvasuhted, värvid ja kaadritagused. Teler võimaldab juurdepääsu Apple TV ja Netflixile ja sealtkaudu erinevatele sarjadele ja filmidele.

Viimased uudised