Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Otepää vallavalitsus

Neljapäeval, 5. septembril avati Otepääl korda tehtud juba legendaarseks muutunud Palupera tee äärne korvpalliväljak.

Palupera tee äärne korvpalliväljak oli pikka aega amortiseerinud seisus ning nüüd sai väljak lõpuks korda tehtud. Väljaku ehitustöid teostas OÜ Otepää Ehitusgrupp, omanikujärelevalvet tegi Raigo Kalamees Tarindi Järelevalve OÜ-st. Korvpalliplatsi avasid lindilõikamisega Otepää vallavolikogu esimees Jaanus Barkala ning ehitajafirma esindaja Tarmo Ladva. Ehitaja kinkis vallavalitsusele korvpalli, järelvalve aga palliketid.

„Nii praegused kui ka endised Otepää poisid teavad seda väljakut ja igaühel on sellega omad mälestused,“ sõnas volikogu esimees Jaanus Barkala. „Mul on hea meel, et väljak sai tänu kõigi osapoolte pingutustele lõpuks korda.“

Korvpalliplatsi ehitamise tööde kogumaksumuseks kujunes 47 130 eurot koos käibemaksuga, millest PRIA toetus oli 27 000 eurot. Toetust saadi meetmest: Eesti maaelu arengukava 2014-2020 Leader meede ja Valgamaa Partnerluskogu strateegia meede 2.2 „Väärt elukeskkond“ investeeringud kogukonna- ja noortekeskuste tegevusvõimaluste laiendamiseks kogukonnakokkuleppe alusel.

Korvpalliplats on kõigile avatud, head kasutamist!

Viimased uudised