Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Lastekaitsepäev 2022. aastal. Foto: Valju Aloel.

1. juunil lastekaitsepäeval toimub Otepää kultuurimaja pargis kell 15.00-18.00 lastekaitsepäev „Lottepää”.

Lastekaitsepäeval on võimalik end proovile panna laste- ja perejoogas, sportlikes mängudes ning jooksudes, toimub seiklusjooks ja erinevad töötoad.

Kohapeal on olemas batuudid, näomaalijad, saab lasta teha endale sädelev tätoveering. Kakskümmend kiiremat last või noort saavad osaleda Kadi küpsetusringis, kus juhendamisel küpsetatakse küpsiseid. Laste rõõmustamiseks on kohal Päikesekiisu, kellega saab koos pilti teha. Toimub koertenäitus, kus lemmikud teevad vahvaid trikke.

Kohal on ka MTÜ Rohekratt, kes valmistab looduslikku voolimismassi.  Looduslik voolimismass on tehtud söögiks sobilikest komponentidest ehk see ei ole tervisele kahjulik. Lisaks saab linnalaps hiljem mängimiseks kõlbmatu voolimismassi visata biojäätmete konteinerisse ja maalaps hoopis kompostihunnikusse. Looduslik voolimismass ei võta looduselt midagi ära, vaid teeb sellele hoopis pai!

Oma tegevusi tuleb tutvustama Valgamaa Kaitseliidu Otepää malevkond, Politsei ja Päästeamet. Saab tutvuda nii seest kui väljast Kaitseväe sõidukitega. Kohal on Lõuna-Eesti Vetelpääste koerad Märjad Käpad.  Pakutakse pannkooki.

Lastekaitsepäeva kava:

15.00-16.20 loodusliku voolimismassi valmistamine

15.30 Kultuurikuuri Kadi küpsetusring 20-le kiiremale lapsele/noorele

15.30-16.00 laste- ja perejooga (juhendab Margit Liias)

16.00-17.00 seiklusjooks

16.15-16.45 laste- ja perejooga (juhendab Margit Liias)

16.30  mokteilide valmistamine (juhendab Katrin Uffert)

17.00-17.30 koertenäitus

17.30 „Otepää Liigub“ sammuvõistluse autasustamine

* Kultuurimaja fuajees on avatud retronäitus.

Kõik lastekaitsepäeva sündmuse raames toimuvad töötoad ja tegevused on osalejatele tasuta!  Sündmust korraldavad Otepää Avatud Noortekeskus, Otepää Kultuurikeskused, Otepää Sport ja Otepää Vallavalitsus.

Viimased uudised