Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuna veebruari kohta ootamatult soojad ilmaolud pole võimaldanud võistluste nõuetele vastava pikkusega rada ja staadionit ette valmistada, siis jäävad Otepääl ära 25. veebruarist 1. märtsini toimuma pidanud laskesuusatamise Euroopa meistrivõistlused.

Lumekahuritega saab kunstlund toota ainult miinuskraadidega, mistõttu sõltus võimekus tiitlivõistluseid Otepääl läbi viia üksnes ilmast. Piisava hulga kunstlume juurde tootmiseks oli täiendavalt vaja vähemalt 48 tundi miinuskraade (-5 kraadi või rohkem), et valmistada ette minimaalselt nõutav 2,5 km rada ja laskesuusastaadion. Viimase nädala ilm pole seda aga võimaldanud.

Koos Rahvusvahelise Laskesuusatamise Liiduga on korraldajad langetanud otsuse võistluse Otepääl mittetoimumise kohta. Kuna ilma vastu ei saa, siis ei ole võistluste toimumine Otepääl kahjuks võimalik. Rahvusvahelise Laskesuusatamise Liidu otsusega on võistlused üle viidud Valgevenesse Raubitšisse. Eesti koondis osaleb EMil ning neile saab kaasa elada ETV teleülekannete vahendusel.

Kommentaarid

Viimased uudised