Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kaader videost.

Saksamaal 10 inimest surnuks tulistanud 43-aastane Tobias Rathjen edastas enne rünnakut sõnumi, milles kuulutas hukku juutidele, asiaatidele ja aafriklastele.

Mees tulistas politsei info kohaselt eile, kolmapäeva õhtul Frankfurdi ligidal Hanaus kahes vesipiibubaaris surnuks 9 inimest, läks siis koju ja tappis iseenda. Mehe kõrval lamas tema 72-aastase ema surnukeha, kes oli samuti tapetud, vahendab Deutsche Welle.

Teadaolevalt olid surmasaanute hulgas Türgi, Bosnia ja Poola päritolu inimesed. Rathjen jättis maha video ja 24-leheküljelise manifesti, milles kutsub üles hävitama terved riigid nagu Iisrael, Egiptus, Maroko, Türgi, Iraan, India, Pakistan, Vietnam ja Filipiinid.

„Ma hävitaks kõik need inimesed, isegi kui küsimus on miljardites. See tuleb ära teha,” oli kirjas manifestis, vahendab Financial Times.

Videos räägib tulistaja järgmist: „See on minu isiklik sõnum kõigile ameeriklastele. Teie riik on nähtamatu salajase selstkonna kontrolli all. Nad kasutavad teadmata õelaid meetodeid nagu mõtete kontroll, ja hoiavad üleval moodsat orjuse süsteemi. Kui te järgnevat ei usu, siis parem ärgake. Kiiresti. Teie riigis tegutseb nn sügav põrandaalune sõjaline baas. Mõnes kohas kummardatakse saatanat ennast. Nad kuritarvitavad, piinavad ja tapavad väikseid lapsi, uskumatus koguses ja see on toimunud juba pikema aja vältel. Ärgake! See on teie riigis üks reaalsuse vorm. Lülitage välja peavoolu meedia. Neil pole aimugi. Esimene samm on informatsioon. Võibolla peate seda lugema või kuulma uuesti mõnest teisest allikast, aga nüüd te teate seda. Teine samm on tegutsemine. Selgitage välja nende baaside asukohad, koguge kokku suur hulk inimesi ja rünnake neid. See on teie kohus Ameerika kodanikena lõpetada see õudus. Võidelge nüüd!”

Viimased uudised