Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Londonis, kus kehtestati tänasest ülikarmid piirangud, on puhkenud paanika ning inimesed põgenevad. Briti terviseminister Matt Hancock peab sellist tegevust aga vastutustundetuks. Tema väitel on kõik Londoni piirkonna elanikud potentsiaalsed ohtliku mutatsiooni kandjad. Just selle mutantsiooni tõttu pandi London kuni aasta lõpuni lukku.

Inimesed põgenevad, sest valitsuse otsus sisuliselt kustutas 16 miljoni Londoni piirkonna elaniku jõulud. Terviseaminister hoiatas, et politsei paigaldab teedele sulud ning piirab rongisõitu, et takistada inimeste lahkumist, vahendab Daily Mail.

Valitsus kardab nüüd, et Londoni piirkonnast kabuhirmus põgenevad inimesed võtavad viiruse kaasa ja levitavad seda igal pool mujal Ühendkuningriigis. Minister Hancock soovitas Londoni ja Inglismaa kaguosa elanikel oma reisikohvrid uuesti lahti pakkida ja valmistuda jõuludeks täielikus isolatsioonis.

Minister Hancock vihjas, et karmid piirangud võivad Londoni piirkonnas kesta mitu kuud ning politsei on pandud valvama selle üle, et inimesed ei lahkuks.

Valitsuse karmide piirangute otsus rikkus ära paljude inimeste plaanid, kes olid juba arvanud, et pandeemia on läbi. Valitsus andis eile mõista, et uued karmid piirangud on jõus mitu kuud. Kardetakse uut kiiresti levivat ja ohtlikku koroona tüve.

Viimased uudised