Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Inglismaa liigub koroonaga nakatumiste kiire kasvu tõttu uue sulgemise suunas, mis võib kesta 6 kuud. See puudutab reisipiiranguid ning baaride ja spordikeskuste sulgemist.

Alates eeloleva kolmapäeva õhtust võidakse Inglismaa põhjaosas sulgeda baarid vähemaks 4 nädalaks, samuti suletakse hotellid ning keelatakse liikumine koroona epitsentrite vahel, vahendab Daily Mail.

Kohalikud inimesed tohivad oma kodupiirakonnast väljuda ainult hädapärastel eesmärkidel nagu tööle, õppima või raviasutusse minekuks, ent nad peavad õhtuks naasma.

Liverpooli ja Manchesteri juhid sõdivad selliste riiklike korralduste vastu, süüdistades peaminister Boris Johnsonit otsuste tegemises ilma teistega konsulteerimata.

Peaminister Boris Johnson peaks tegema täna teatavaks uues karmid piirangud, mis võivad sulgeda baarid, pubid ja spordisaalid üle terve Inglismaa miljonite inimeste jaoks kuni 6 kuuks.

Kui piirangute tõttu suletakse ärid, siis maksab valitsus kinni kaks kolmandikku töötajate palgast, maksimaalselt 2100 Briti naela (2316 eurot) kuus. Uued piirangud kehtestatakse korraga 1 kuuks, aga neid võib pikendada kuni 6 kuuks.

Kommentaarid

Viimased uudised