Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Euroopasse on jõudnud koroona teine laine, kus Hispaania nakkusekolletes kehtestatakse uuesti karantiini režiim. Nakatumine kasvab kiiresti Kreekas ja Saksamaal ning Prantsusmaa on kaotamas kontrolli viiruse leviku üle.

Saksa arstide liit andis juba teada, et riigis möllab koroona teine laine, kuna inimesed ei järgi enam distantsi ega hügieeni reegleid, vahendab Daily Mail.

Hispaanias pannakse üksteise järel linnad lukku ning Kreekas tuvastati eile teisipäeval 121 uut nakatumist, mis on kõrgeim number pärast 22. aprilli. Itaalias on pandud Roomas Civitavecchia sadamas karantiini kaks nakkusekoldega kruiisilaeva.

Prantsuse teadlased hoiatavad, et kui nakatumiste arv kasvab, siis võib kontroll nakatumiste üle varsti kaduda.

Hispaania, Kreeka ja Itaalia turismikuurortides on kasvanud kiiresti koroonaviirusega nakatumiste arv. Soome teatas täna, et kavatseb tuua tagasi kodus töötamise soovituse, mis augusti algusest kaotati. Soomes on viimase 7 päevaga tuvastatud 98 nakatumist, mida on kaks korda enam kui eelneva nädala jooksul.

Soomes oli nakatumisi väga vähe juunis ja juulis, aga inimesed kaotasid valvsuse ja nakatumiste arv hakkas kiiresti kasvama. Soomes möllas koroona märtsis ja aprillis, aga piirangutega toodi nakatumiste arv alla.

Kommentaarid

Viimased uudised