Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Nutikellad on nutikad abimehed, mis mõõdavad astutud samme, kiirust, põletatud kaloreid ning pulssi. Eriti kasulik on see trenni tegemise ajal, sest nii saab oma treeningutel silma peal hoida ning progressi jälgida.

Nutikell annab motivatsiooni

Pole mingi saladus, et kui saad uue uhke nutikella, tahaks seda kohe katsetama hakata. On kindlaks tehtud, et vaadates tulemusi „must-valgel” kirjas, tekitab suuremat saavutusvajadust. See omakorda ei ole sugugi halb, sest treeningud viivad parema terviseni. Kui soovite näiteks astuda päevas 10 000 sammu, siis ergutavad sõnumid telefonil motiveerivad teid oma eesmärke täita.

Nutikelli on ka erinevate disainidega, mis sobivad kandmiseks kasvõi teatris, nii et teie nutikas abiline võib alati olla teie käe peal. Vaadake lähemalt nutikellade valikut siit.

Nutikell – kohustuslik kaaslane trennis

Teadagi, on üsna keeruline trennis peast välja arvutada, palju kaloreid kulutatud on. Eriti tähtis on see kaalulangetajate puhul, kes tahaksid olla kindlad, et püsivad õigel rajal. Nutikell mõõdab aga teie pulssi trenni vältel ning näitab täpselt ära, kui palju kaloreid on põletatud ning mida veel päeva vältel tegema peab, et oma määratud aktiivsustase kätte saada. Mõned nutikellad lasevad teil ka äpis kirja panna, palju te kaloreid sisse sööte, et kulutamine ja tarbimine oleksid tasakaalus.

Ole sa rühmatrennis, jõusaalis või ujulas

Uuemate nutikellade puhul saad seadetest valida ka sobiva trennirežiimi, et trenn oleks veelgi mõjuvam, andmed läheksid täpselt nutikella mällu ja saaksid silma peal hoida, millistes trennides sa oled käinud. Rühmatrennides ja jõusaalis saab kasutada pulsivööd, mis on kõige täpsem, ent kui armastad rohkem ujuda, võiks kell mõõta pulssi randmelt, sest pulsivööd reeglina veekindlad ei ole. Mõned pulsikellad saab ühendada ka juhtmevabade kõrvaklappidega, et jõusaalis või näiteks sörkides saaksid kuulata enda muusikat, telefoni kaasa tassimata. Kõiki aksessuaare ja lisaseadmeid näed siit.

Jälgi oma und

Võibolla ei tundu, et une jälgimine trenni puhul kuigi oluline oleks, aga tegelikult on uni üks tähtsamaid tegureid meie tervise juures. Nutikell jälgib sind ka siis kui sa magad, et oleksid trenni jaoks välja puhanud ja tunneksid end alati hästi.

Nutikellad on tänapäeval asendamatud abilised, mis aitavad sul paremini hakkama saada trennis või lihtsalt kujundada endale tervislikumad harjumused. Nutikellad talletavad sinu kulutatud kalorid, treeningutel pulssi ja läbitud kilomeetreid ning kiirust. Muidugi jälgivad nutikellad ka sinu und, et jaksaksid paremini trenni teha ja saaksid silma peal hoida enda tervisel. Kaup24 pakub laias valikus nutikelli igale maitsele ja vajadusele.

Viimased uudised