Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Urmo Aava ja Janis Kaal täna ETV Ringvaate saates. Ekraanipilt

Aastaid Lõuna-Eestis suurüritust Rally Estonia korraldanud meeskond jätab tänavusel 2020. aastal võistluse ära, kuna Eesti autospordi liit tõstis registreerimise tasu 2000 euro pealt 100 000 euro peale.

Rallimees Oleg Gross lubas selle 100 000 eurot ise ära maksta, ent Rally Estonia korraldajad jäid endale kindlaks ja rallit tänavu ei toimu.

„Me oleme kaotanud selle teemaga pea kolm kuud. Ootus meile on see, et me teeme samasuguse arenguhüppe 2020 nagu tegime 2018 versus 2019. Seda ei ole võimalik enam teha, see võistlus tuleb oluliselt kehvem, sest kogu ettevalmistusperiood on rikutud,” ütles ralli korraldamisega tegelenud Urmo Aava täna ETV saates Ringvaade. „See ei ole meile vastuvõetav ja me ei saa liikuda edasi alaliiduta, kes meid täielikult mõistaks ja toetaks,” märkis Aava.

Eesti autospordi liidu juhatuse liige Janis Kaal ütles selle peale, et tema loodab, et see ei ole lõplik. „Mina loodan, et asjaajamine on pooleli. Ma tean, et Urmo on suurepärane korraldaja, väga tubli ja tore inimene. Mina loodan alati, et me jõuame kokkuleppele,” lisas Kaal.

Rally Estonia toimumine oli algselt planeeritud tänavu 24.-26. juulile.

Kommentaarid

Viimased uudised