Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Otepää vallavalitsus

Neljapäeval, 29. augustil avati Otepää vallas Keeni noortekeskuse juures uus multifunktsionaalne spordiväljak ehk „puur“. Mini-arenal on võimalik tegeleda mitme harrastusspordi alaga.

Mini-arena avati lustliku jalgpallimängu saatel, kus vastamisi olid FC Otepää treenerid ja noored mängijad. Oma võimeid palliplatsil panid ka proovile Otepää valla juhid. Hiljem ootas noortekeskuses sügisandidega kaetud laud kõiki suuri ja väikesi pallimänguhuvilisi. Keeni noortekeskus sai nii Otepää vallalt, kui ka objekti ehitajalt kingituseks pallid.

„Meil on väga hea meel, et nüüd on Keeni noortel võimalus palli mängida ja seeläbi tervislikumalt aega veeta,“ sõnas Otepää vallavanem Kaido Tamberg. „Loomulikult võivad palli mängima tulla ka need, kes on hingelt noored, palliplats on avatud kõigile!“

Mini-arena on ehitatud vähemalt nelja erineva pallimängu harrastamiseks – jalgpall, korvpall, võrkpall, tennis. Talvisel perioodil on võimalik platsi kasutada uisuväljakuna. „Puuri“ ehitas OÜ Oja Ehitus, omanikujärelevalvet tegi Raigo Kalamees Tarindi Järelevalve OÜ-st.

Spordiväljaku ehitamise tööde kogumaksumuseks kujunes 43 558,80 eurot koos käibemaksuga, millest PRIA toetus oli 27 000 eurot, omaosalus 16 558,80 eurot. Toetust saadi meetmest: Eesti maaelu arengukava 2014-2020 Leader meede ja Valgamaa Partnerluskogu strateegia meede 2 „Kogukonnad ja noored – kogukonnaalgatused oma elukeskkonna parandamiseks“.

Viimased uudised