Meistriliiga kaheksas voor lõpetati neljapäeva õhtul peetud klassikalise vastasseisuga HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi ja Põlva Serviti vahel. Väga tasavägine ja võitluslik kohtumine, kus kumbki meeskond ei juhtinud kordagi enam kui kahe väravaga, lõppes 28:28 (13:13) viigiga.

Servitil puudusid Kehras Alfred Timmo ja Otto Karl Kont, kuid rivvi naasid Anatoli Tšezlov ja Carl-Eric Uibo, kes kohe algkoosseisus alustasid. Kehra mängis jätkuvalt ilma Dmõtro Jankovskita. Kohtumine algas rahulikus tempos ja väravatevaeselt, nii said külalised mängust esimese värava kui avavilest oli kulunud seitse ja pool minutit.

Eriti tõhusalt tegutsesid kaitses kehralased, hästi mängis Viktor Nikolajev. Venelasest puurivaht sai lisaks tõrjetele oma nimele vaheltlõikegi, mis just väga tavaline pole. Võõrustajate 3:1 edu muutus 12. minutil kaotusseisuks, kui Uibo kiirrünnakust 5:4 tegi. Siis algas tõeline Vestmanni ja Piibelehe loo vääriline mäng.

Küll oli üks meeskond minimaalse paremusega peal, siis teine. 21. minutil pommitas pidurdamatus hoos Janar Mägi seisuks 9:9, kuid järgmise minuti jooksul realiseeris vähemusse jäänud Serviti kasuks kaks karistusviset Mathias Rebane ning esmakordselt juhtisid külalised kahe väravaga – 11:9 ja 12:10.

Kehral olid vastused olemas ning Mägi, Uvis Strazdinš ja kiirrünnakust Vladislav Naumenko viisid jälle ette kodumeeskonna. Rebase neljas tabav karistusvise tegi poolajaseisuks 13:13. Riietusruumist tulles palju ei muutunud – kumbki meeskond ei saanud eest enam kui väravaga ning kuni 47. minutini käisid tabloolt läbi kõik võimalikud viigiseisud.

Pidevalt särasid väravavahid, sest lisaks Nikolajevi jätkuvatele tõrjetele peatas Serviti postide vahele tulnud Denis Lõokene koguni kolm karistusviset. 46. minutil sai Kehra valusa tagasilöögi, kui punase kaardi teenis Mägi, aga Indrek Normak viis kolm minutit hiljem võõrustajad hoopis 23:21 juhtima.

Tulises ja väga võitluslikus mängus jõudis Serviti 24:24 viigini, et siis vastased jälle kahega ette lubada. Kui mängida jäi kolm minutit, tegi Naumenko 27:25, ent Tšezlov ja Sander Sarapuu taastasid viigiseisu. Minut enne lõppu pommitas Kehra kasuks värava 17-aastane Sigmar Seermann, aga Rebane tabas kaheksanda karistusviske.

Kehral oli pall, peatreener Mart Raudsepp võttis aja maha, kuid tulemusliku lahenduseni ei jõutud ning kohtumine lõppes 28:28 viigiga. Naumenko viskas kehralaste kasuks üheksa, Mägi seitse ja David Mamporia neli väravat. Serviti poolel tabas Rebane kümme, Tšezlov kuus ja Uibo neli korda.

Meistriliiga tabeliseis:

Parimad väravakütid: Kaspar Lees (Tallinn) – 52, Mathias Rebane (Serviti) – 39, Janar Mägi (Kehra) – 37, Volodimir Maslak (Viljandi) ja Vladislav Naumenko (Kehra) – 36, Aleksander Pertelson (Viljandi) ja Dmõtro Jankovski (Kehra) – 34 väravat.