Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kaader videost.

Veebi on üles pandud video, kust on näha, kuidas üks täiskasvanud annab nädalavahetusel Äksis toimunud laste krossivõistlusel ühele lapsele lõuksi.

Pärast seda otsiti Tsiklirahva sotsiaameedia külje kaudu seda keevalist inimest taga. Algul oli Tsiklirahva veebis ka video üleval, hiljem võeti see maha koos kommentaaridega. Video oli pärast üleval Delfis.

Videost on näha, kuidas lapsed sõitsid rajal üksteise otsa hunnikusse, siis läks kohale üks täiskasvanud, kes tõstis ühe ratta püsti ja andis lähenenud lapsele vastu vahtimist. Pärast viskas ta veel lapse ratta eemale.

Tartumaa Äksi motovõistluse peakohtunik Sulev Murumaa ütles Delfile, et korraldajatele võistluse ajal ega järel ühtegi taolist kaebust ei laekunud. Tema sõnul sõitsid kõik 156 võistlejat ka distantsi lõpuni ja said tulemuse kirja.

„Varem on võistluste ajal igasuguseid intsidente olnud küll ja küll. On olnud ka nii, et lapsevanem läheb oma lapsele kallale,” sõnas Murumaa. Antud intsidendi puhul soovitas ta kannatanul informatsiooni esitada otse EMFi (Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni), kus sellega edasi tegeletakse.

EMFi peasekretär Rauno Kais ütles Delfile, et temani ei ole selle instidendi kohta samuti ühtegi kaebust laekunud. „Tegemist ei olnud korraldajaga, see (lükkaja) oli kas lapsevanem, pealtvaataja või mõne võistkonna liige. Me kindlasti selgitame selle välja,” sõnas Kais.

 

Viimased uudised