Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tallinna kainestusmajas suri eilse neljapäeva, 4. mai õhtul 53-aastane mees, kes toimetati sinna mõned tunnid varem. Eeldatav surma põhjus on alkoholimürgistus.

Politsei sai eile kella 15 paiku teate, et Nõmmel Männiku teel lamab pargipingi kõrval maas joobetunnustega mees. „Sündmusele reageerinud politseinikud otsustasid 53-aastase joobes mehe kainestusmajja toimetada. Sama mees viibis kainestusmajas ka eelnevatel päevadel ehk 2. ja 3. mail,” kirjeldas kainestusmaja grupi juht Kelly Miido.

Miido selgitas, et mees oli kainestusmajja transportimise ajal kontaktivõimeline, ent tugevas alkoholijoobes. Kainestusmajja jõudes tehti mehele arstlik kontroll, misjärel kontrolliti kambris tema olukorda korduvalt läbi ukse vaateakna ja valvekaamera. „Järjekordse füüsilise kontrolli käigus, kell kaheksa õhtul, märkas ametnik, et mees enam ei hinga. Kainestusmaja meedikud ja arestimaja spetsialist hakkasid koheselt meest elustama ja tegid seda kuni kiirabi saabumiseni. Paraku ei õnnestunud meedikutel mehe elu päästa,” sõnas Miido.

Eeldatav surma põhjus on alkoholimürgistus, ent täpsema surma põhjuse selgitab ekspertiis.

Viimased uudised