Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuvatõmmis ETV veebist.

Eestis kehtivad julmad topeltstandardid ja seda kõige kõrgemal, presidendi tasemel. President Kersti Kaljulaid kutsus üles andestama lapseootel naise peksjale, aga taunib poliitilist koosolekut seganud poliitiku korralekutsujaid.

Ehk siis kui oled Tiit Ojasoo ja korraldad sadade tuhandete eest presidendi vastuvõtu, siis on sulle kõik lubatud, aga kui oled lihtne eesti inimene, siis ei tohi isegi korrarikkujat korrale kutsuda.

Topeltstandardid ja partelise nomenklatuuri eelistamine viisid lõpuks põhja Nõukogude Liidu, kas Eesti sotsialistliku uusnomenklatuuri eesmärk korrata Eesti Vabariigiga sedasama?

President: ka Tiit Ojasoo väärib andestust

“Ettepanek teater NO99-le ning sealhulgas selle teatri lavastajale Tiit Ojasoole korraldada selleaastane vastuvõtt ei tähenda vägivalla heakskiitmist, aga kõneleb ühiskondliku andeksandmise võimalusest. Hindan petitsiooni autorite julgust tundlikul teemal kõneleda. Saan kõigi argumentidest aru, kuid nagu on näidanud tänanegi ühiskondlik arutelu, ei ole rasketel teemadel kunagi võimalik anda vastust, mis meeldiks kõigile.

Kommentaarid

Viimased uudised