Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Facebook

Ettevõtja, harrastusjooksja ja seikleja Joel Juht liitub 5. mail heategevusliku jooksuga Wings For Life World Run ning teeb seda 252 km distantsil Tallinast Võrru.

Jooksu eesmärgiks on toetada ülikoole ja uurimisgruppe, leidmaks seljaaju vigastustele ravi.

Kui enamus jooksuhuvilisi kohtub pühapäeval 5. mail Pirita spordikeskuses, et üheskoos kell 14.00 startida, siis Juht stardib hommikul kell 9 Tallinnas Peetri Selveri juurest, et esmaspäeva õhtupoolikuks Võrru jõuda. Kokku läbib ta joostes vähemalt 252 km, vahendab Delfi.

„Inimese füüsilised võimed on palju suuremad, kui oleme arvama harjunud. Selle jooksu kõige suuremaks väljakutseks saab olema unefaasi ületamine, kuidas väsimusest võitu saada ja motivatsiooni üleval hoida. Seon oma jooksu heategevusfondiga Wings For Life, mis toetab erinevaid teadusgruppe, et lõpp-eesmärgina inimesed ratastoolist välja aidata. Arvan, et see kannab sama mõtet, millesse isegi usun – inimesed suudavad rohkem, kui algselt arvavad ja üheskoos suudame veelgi rohkem,” põhjendas Joel Juht, miks ta selle väljakutse vastu võttis.

Joeli teekonnale saab kaasa elada tema kodulehel, kus saab ka Wings For Life fondile annetusi teha: https://joeljuhtakajj.com

Viimased uudised