Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Igmar Matto

Nädalavahetusel 14-15. juunil sõideti Lääne-Virumaa teedel Viru Rallit, aga enda ralliautoga debüüdi teinud Võrumaa mehed finišisse ei jõudnud.

Võrumaa mehed Kristen Volkov ja Erki Eksin, kes sõitsid mullusel Lõuna-Eesti rallil renditud võistlusautoga, olid nädalavahetusel peetud Viru rallil esmakordselt stardis enda ralliautoga.

2-liitrise mootoriga BMW 316, millega 23-aastane Kristen Volkov ja 26-aastane Erki Eksin Lääne-Virumaa teedel starti tulid, päris lõpuni ei kestnud, mistõttu jäi neil sõit teise võistluspäeva hakul pooleli. Viiiendal kiiruskatsel ei jõudnud kütus enam mootorisse ja nad pidid sõidu katkestama.

„See ralli lõppes meile oodatust varem. Mõtlesime, et saame rohkem sõita,” nentis Volkov. Ta ütles, et ootamatuid üllatusi oli juba avapäeval: „Juba esimesel katsel hakkas juhtuma! Algul metsavahel läks okeilt, siis oli asfaldilõik korraks, oli mahapidurdus – seal läks piduripedaal kivikõvaks. Siis tõmbasin hüdrokäsipiduri endale kõhu alla. Tagumised pidurid olid seejärel kadunud katse lõpuni. Esipidurid peaaegu et põlesid. Midagi regullisime. Väga heaks ei saanudki. Ka ralli allguses oli kütusega probleeme – paagi sõel oli umbes.”

Viru ralli on Eesti meistrivõistluste III etapp sõiduautodele, Eesti meistrivõistluste I etapp veoautodele ja Estonian Junior Challenge III etapp.

Siin on galerii, fotod: Igmar Matto.

Kommentaarid

Viimased uudised