Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Ahti Kallikorm. Isamaa pilt.

Ahti Kallikorm liitub erakonnaga Isamaa, et hakata panustama eelkõige erakonna majanduspoliitika arendamisse.

„Olen olnud eluaegne Isamaa erakonna toetaja ja valija. Leian, et tänane Eesti riigivalitsemise kvaliteet on ajalooliste kriiside keskmes ohtlikult madal ja minu jaoks on käes hetk, kus tunnetan vastutust ühiskonna protsessides senisest rohkem osaleda ja panustada,” kommenteeris Kallikorm.

„Mulle meeldib Isamaa erakonna tugev majanduspõhine visioon ja arusaam, et rikkust peab ennekõike tekitama ning alles siis saab mõelda selle laiali jagamise peale. Ma lähen poliitikasse ennekõike uskudes kahte põhilist printsiipi: esiteks, riik on muutunud lodevaks ja hetkeseisuga ei paku võimul olev valitsus mingeid lahendusi, kuidas nutikalt muuta riigivalitsemist efektiivsemaks; teiseks usun ma, et meil on hädavajalik mõtestada Eesti riigi juhtimist uuesti läbi erasektori eeskuju – see puudutab valdkondi alates tervishoiupoliitikast kuni maksupoliitikani välja.

Minu loosungiks on olnud kogu elu: mida vähem on riiki majanduses, seda parem riigile ja majandusele!” märkis Kallikorm.

Isamaa esimees Urmas Reinsalu tervitas Ahti Kallikormi liitumist.

„Ahti on kogenud tippjuht. Isamaa jaoks on oluline tema ekspertiis, kuidas majandus uuesti panna tööle. Ahti puhul põimuvad haruldase kombinatsioonina mõlema, nii majanduse- kui tervishoiuvaldkonna tippkompetentsid,” sõnas Reinsalu.

Ahti Kallikorm on ravimite hulgimüügiettevõttes töötanud 20 aastat, neist viimased seitse juhatuse esimehena. Kallikorm on töötanud Sotsiaalministeeriumis asekantslerina, ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ning on olnud ka praktiseeriv arst ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla (PERH) looja ning esimene juht ja Tartu Ülikooli Arstiteaduskonna õppejõud.

Viimased uudised