Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

võru kaitseliitlased

Lätis sel nädalal toimunud 4. Balti sõjaväespordi talimängudel tõi Kaitseliidu Võrumaa maleva esindus koju üksjagu poodiumikohti.

Balti riikide kaitseväelased ja kaitseliitlased võistlesid esmaspäevast neljapäevani toimunud mängudel laske- ja murdmaasuusatamises, talvises kalapüügis, rinnalt surumises ning jäähokis.

Murdmaasuusatamise noorteklassi tüdrukute arvestuses tuli kolmandale kohale Merli Mari Utsal Kaitseliidu Võru malevast.

Täiskasvanute hulgas võtsid murdmaasuusatamise mõlemad esikohad eestlased – naiste arvestuses Terje Piirmann Kaitseliidu Võru malevast ja meeste arvestuses reamees Mart Kevin Põlluste 2. jalaväebrigaadist.

Laskesuusatamise noorteklassis tütarlaste hulgas saavutasid Kaitseliidu Võru malevat esindanud Hanna Moor, Gerda Narusk ja Miia Heleene Utsal vastavalt teise, kolmanda ja neljanda koha.

Täiskasvanute arvestades saavutas malevlane Sirli Hanni Kaitseliidu Võru malevast naiste arvestuses teise koha.

Murdmaasuusatamise segateatevõistluses tulid täiskasvanute hulgas esikohale Terje Piirmann ja Mart Kevin Põlluste kahe Leedu võistkonna ees. Noorte klassis saavutas kolmanda koha Kaidy Kaasiku (Järva malev) ja Kristjan Sok Kaitseliidu Võru malevast.

Laskesuusatamise segateatevõistluses saavutasid noorteklassis teise koha Hanna Moor ja Taavi Perv, kes jäid alla vaid Läti meeskonnale. Täiskasvanute hulgas tulid kolmandaks malevalne Sirli Hanni ja reamees Hannes Moor 2. jalaväebrigaadist. Nende järel neljandaks isa ja tütre tandem Gerda Narusk ja nooremleitnant Priit Narusk.

Lõunaeestlane

Foto: Ardi Hallismaa

Viimased uudised