Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võrkpalli Credit24 Meistriliigas tullakse väljakule nii Eesti riigi 100. sünnipäeval kui 25. veebruaril. Nädalavahetuse maiuspalaks on pühapäevane kohtumine liigatabeli teise ja kolmanda meeskonna ehk Saaremaa VK ja Bigbank Tartu vahel.

Nädalavahetuse avab laupäeval kell 16.00 Lätis toimuv matš lähirivaalide Jekapbilsi Luši ja Selver Tallinna vahel. Luši on hetkel liigatabelis neljas, Selver viies. Kahe meeskonna vahe on vaid üks punkt. Pühapäeval sõidab Tallinna klubi külla Daugavpilsi Ülikooli meeskonnale (tabeli 12. koht), mäng algab kell 17.00.

Kell 18.00 lähevad vastamisi Daugavpilsi Ülikool ja Järvamaa VK. Järvamaa hoiab tabelis 10. kohta. Pühapäeval kell 15.00 on Järvamaa vastaseks Jekapbilsi Luši.

Pühapäeval kell 15.00 algab Tartu Ülikooli spordihoones sealse Bigbank Tartu ja Saaremaa VK vaheline mäng. Põhiturniir on õige pea lõpule jõudmas ja mõlemad tahavad selle võimalikult kõrgel kohal lõpetada, et play-offiks parem asetus saada. Saaremaa hoiab hetkel 58 punktiga Pärnu VK (62 punkti) järel teist kohta, Bigbankil on Saaremaast mäng rohkem peetud ja punkte 57.

Veel kohtuvad Eesti klubidest pühapäeval (kel 17.00) Rakvere VK ja TTÜ. Rakvere on play-offi kohas kindlalt kinni, hoides 42 punktiga kuuendat positsiooni. TTÜ jaoks on play-offi rong sisuliselt läinud (18 punktiga ollakse 11. kohal.), ent noortest meestest koosnev meeskond tahab sellele vaatamata vastaste elu raskeks teha. „Nagu pärast esimest ringi ütlesin, siis tahtsime teises ringis saada rohkem võite ja neid on juba kogunenud viis ehk oleme ootuseid isegi ületanud. Kolm mängu on veel jäänud ja tahame veel play-offi meeskondi „hammustada“,“ sõnas peatreener Janis Sirelpuu. „Rakverel on probleeme ja see võiks olla meie võimalus. Kokkuvõttes on meeskond oma taseme välja mänginud ja häbenema me ei pea. Tauno Lipu näol on noortel ka liider olemas ja see on asju väljakul lihtsamaks teinud,“ rääkis Sirelpuu.

Rakvere peatreener Andres Toode tahab mängust kolme punkti vaatamata keerulisele olukorrale. „Kuna meil on Nic (Nicholas Timothy Dubinsky) ja Tanel (Uusküla) vigastusega väljas, siis ei oska midagi ennustada. Selge on see, et me läheme kolme punkti saama,“ kommenteeris Toode.

Mängudest näeb otsepilti Postimehe ja Volley.ee vahendusel. Ülekannete ajakava on nähtav SIIN.

Credit24 Meistriliiga ajakava näeb SIIT ja tabeliseisu SIIT.

Viimased uudised