Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pühapäevases Eesti meeste karikavõistluste finaalis kohtuvad Põlva Serviti ja Viljandi HC. Tänases teises poolfinaalis olid mulgid selgelt üle HC Viimsi/Tööriistamarketist 38:22 (14:10). Finaal algab Kehra spordihoones homme kell 14.

Kui esimeses poolfinaalis tegi Serviti HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi vastu asjad selgeks küllalt kiirelt, siis vähemalt avapoolajal tundus, et teine mäng osutub põnevaks. Viljandi läks kiirelt kolme väravaga ette, kuid viimsilased olid mängus sees. 2014. aasta karikavõitja Viljandi kaotas 11. minutil hüppeliigest vigastanud liidri Kristo Järve, kuid sai 8:4 eduseisu.

Palju tehti mõlemalt poolt tehnilist praaki, lisaks pidid mõlemad võistkonnad tihti vähemuses mängima. Võimsat tööd tegi Viljandi väravasuul Rasmus Ots, ent ikkagi jõudis Viimsi 20. minutiks viigini 9:9. Ots tõrjus seepeale Tarmo Ulla karistuviske ning poolaja lõpp kuulus Viljandile. Vaheajale mindi seisul 14:10.

Teiseks pooltunniks tundus, et Viimsi saatis platsile uue meeskonna, sest kohe mitte miski ei tahtnud õnnestuda. Mulgid läksid 17:10 ette ja hakkasid vahet minut-minutilt kasvatama. Korraks paisus edu 17-le väravale ja lõpuvile kõlades olid Viljandi võidunumbrid 38:22!

Robert Lõpp viskas võitjate kasuks 13 väravat, Andrei Hapal lisas seitse, Madis Parik ja Sergei Rodjukov neli ning Mikk Varik kolm. Kaotajate poolel olid täpsemad Otto Karl Kont viie, Mihkel Tamm nelja ning Owe-Martti Lemsalu ja Aleksander Oganezov kolme tabamusega.

Eesti karikavõistluste otsustavad mängud pühapäeval, 3. detsembril:

12:00  Pronksimäng: HC Kehra/Horizon Pulp/Paper – HC Viimsi/Tööriistamarket

14:00  Finaal: Põlva Serviti – Viljandi HC

Pildil: Viljandi võitis võidujooksu finaalikohale Viimsi vastu, Robert Lõpp (paremal) viskas 13 väravat. (Foto: Helin Potter).