põlva spordikool

Põneva heitluse pidasid täna õhtul käsipalli Eesti karikavõistluste veerandfinaalis esiliigaklubi Põlva/Arcwood ja seitsmekordne karikafinalist HC Viimsi/Tööriistamarket. Raske võidu võõrsil võttis meistriliigas mängiv Viimsi tulemusega 25:22 (11:11).

Avaringis olid mõlemad meeskonnad saanud kindlad võidud, Viimsi suisa 39-väravalise ülekaaluga HC Tallase vastu. Põlva/Arcwood aga alistas kahe mängu kokkuvõttes 63:44 kaasvõitlejad esiliigast ehk HC Kehra/Primendi.

Enamuse avapoolajast oli ees mullu Tartu Ülikooli järel esiliigas teise koha saanud Põlva/Arcwood, ent vaid üheksa mängijaga Põlvasse sõitnud Viimsi võitles poolajavileks välja 11:11 viigi.

Otto Karl Kont viis küll viimsilased teise pooltunni algul 12:11 ette, aga kiirelt võttis juhtohjad jälle esiliigaklubi ning juhtis 15:12 ja 17:13. Viimsi 4:0 spurt seadis jalule viigi ning kui väravavaht Siim Patrael aitas kaasa kahe karistusviske tõrjumisega, sai kõrgliigaklubi ette 20:19.

Viimased viis minutit kuulusid külalistele ja järgmisel neljapäeval toimuvaks korduskohtumiseks sai Viimsi 25:22 edu. Aleksander Oganezov viskas võitjate kasuks 7 väravat, Kont ja Taavi Tilgre lisasid 5 tabamust. Kaotajate poolel oli täpseimaks Harri Oberg 8 väravaga.