Vastseliina FC Tannem pidi laupäevaõhtuses väravaterohkes mängus 5:6 alla vanduma Eesti III liiga Lõuna tsooni liigatabeli liidermeeskond Otepääle.

Mäng sai Vastseliina klubile halvaendelise alguse, kui Erki Alliksoo jättis 5. minutil realiseerimata penalti.

Otepää ei jätnud seda karistamata, sest 7. minutil viis Raul Lehismets külalised juhtima ning 17. minutil teenitud penaltist sai Otepää mängu seisuks juba 0:2.

Erki Alliksoo tõi Vastseliina 19. minutil mängu tagasi, lüües seisuks 1:2, kuid hirmsad minutid seisid Võrumaa klubil veel ees. Vaheajale mindi külaliste eduseisuga 1:5.

Teine poolaeg algas Tannemile lootusrikkalt, sest vahetusest mängu tulnud Raul Juur sai 54. minutil värava kirja – 2:5. 66. minutil suurendas Taavi Lassmann Otepää edu 2:6-le

Vastseliina ei jätnud aga jonni ning 73. minutil lõi Sander Pild realiseeritud penaltist seisuks 3:6. 87. minutil lisas Erki Alliksoo Tannemi eest värava – 4:6. Mängu teisel üleminutil suutis Gaspar Vainula lüüa seisuks 5:6, millega kohtumine ka lõppes.

18. vooru mängude järel jätkab FC Otepää liigatabeli liidrina ning Vastseliina FC Tannem püsib neljandal kohal.