Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuvatõmmis.

Teiega on igal juhul lõpp, ütles Vene vägedele suunatud sõnumis Ukraina presidendi nõunik Aleksei Arestovõtš saates Feigin Live.

„Poisid, teiega on igal juhul lõpp. Lõunast või idast, keskosast, läänest, kust iganes. Valmistuge igalt poolt,” ähvardas Arestovitš Vene sõjaväelasi.

Arestovõtš ütles, et 12 Caesarit on juba kohal ja 6 on veel tulemas. Need on suurepärased relvad vasturünnakute tegemiseks, kuna nad suudavad ratastel kiiresti ühest kohast teise liikuda. Lisaks on Saksa tankid Gepard, mille kasutamiseks Ukraina võitlejaid koolitati.

Ja siis paisatakse see relvastus kõik sinna, kus Vene pool tahab korraldada referendumi, et liituda suure „emakesega”.

„Oodake, poisid. Teil on illusioon tormijooksust, illusioon Severski, Bahmuti, Slovjanski ja Kramatorski võtmisest. Nende illusioonide tõttu valate pärast veriseid pisaraid,” ütles ta.

Arestovõtš ütles, et Ukraina juhtkond ootab läbematult sõnumit, mil Vene väejuhatus ütleb: kõik, enam ei suuda. Ja siis algab vastupealetung.

Saatejuht Mark Feigin ütles, et Ukraina väejuhatus on lubanud vastupealetungi alustada Ukraina lõunaosast ja küsis, kas Ukraina lõunaosa vbastamioseks kogutakse relvastust. Arestovõtš ütles Ukraina vägede tegevust kommenteerides, et vastupealetung igal juhul algab, aga pole selge, kust seda alustatakse. Pole üldse tõenäoline, et seda alustatakse riigi lõunaosast.

„Rääkida võib mida iganes, aga kus see reaalselt algab, on hoopis teine asi,. Sellele küsimusele me ei anna vastust, isegi kui seda teaksime. See saab olema kõigile üllatus,” ütles Arestovõtš.

„Sõjas on esimene reegel: ära tee ootuspäraseid asju. Kuivõrd kõik juba räägivad lõunast ja idast, oleks see kõik väga lihtne,” lisas Arestovõtš.

Viimased uudised