Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tõnis Kase. Foto: Käsipalliliit

Täna kuulutas Eesti Olümpiakomitee välja EOK järelkasvutiimi „Märka järgnevat põlvkonda” 2018. aasta koosseisu. Käsipalluritest sai 1000-eurose stipendiumi Põlva Käsipalliklubi kasvandik Tõnis Kase ning treeneritest tema juhendaja Kalmer Musting. Kokku said EOK stipendiumi 32 sportlast ja 31 treenerit 28 spordialalt.

„Märka järgnevat põlvkonda” 2018. aasta koosseis kuulutati välja Tallinnas Maarjamäe lossis Eesti Ajaloomuuseumis. Tiimi kuuluvad sportlased ja nende treenerid suve- ja taliolümpiaaladelt. Kaasatud on ka pallimängu- ja mitteolümpiaalad. EOK järelkasvuprojekti tänavusse põhikoosseisu kuuluvad aastatel 1995-1998 sündinud sportlased.

Jaanuaris 19-aastaseks saanud Kase tegi tänavu Eesti meistriliigas kaasa Põlva Serviti duubelmeeskonnas Coopis ning aitas noore tiimi põhiturniiril nelja parema hulka. Kase viskas 20 mänguga 115 väravat, millega hoiab parimate snaiprite nimistus hetkel kolmandat kohta. Lisaks debüteeris ta detsembris Eesti rahvuskoondises Läti-turniiril.

„On väga tore, et noori tunnustatakse,” sõnas Kase. „Nii et see idee ja projekt Eesti Olümpiakomitee poolt on suurepärane algatus. Rõõm näha kui palju erinevaid spordialasid see haarab ning oli väga tore olla koos ja suhelda teiste alade noorte sportlastega.”

Tõnis Kase Eesti Olümpiakomitee projekti tšekiga. Foto: Käsipalliliit

Viimased uudised