Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Hetkel vajab Eestis uue koroonaviiruse tõttu haiglaravi 15 inimest, neist intensiivravi vajab 4 ja kriitilises seisus on 2, teatas Terviseamet.

Pärnu Haiglas on 3 inimest ja kõigi seisund on stabiilne. Ida-Tallinna Keskhaiglas on 2 inimest, kes vajavad intensiivravi, kuid nende seisundit hinnatakse stabiilseks. Tartu Ülikooli Kliinikumis on ravil 5 inimest, neist 2 on kriitilises seisus intensiivravis. Lääne-Tallinna Kekshaiglas viibib hetkel 5 inimest, nende kõigi seisund on stabiilne ja nad ei vaja intensiivravi.

Täna hommikuks oli Eestis koroonaviirus diagnoositud 326 inimesel, kokku on tehtud 3229 testi. Ööpäevaga laekus 417 testi tulemust, 109 võrra rohkem kui eile.

Võrreldes eilsega lisandus 20 uut positiivset, uusi nakatunuid tuli enim juurde Harjumaal – 9. Tartus ja Võrus lisandus kummaski 4, Saaremaal 2 ja teistes  maakondades nakatunuid ei lisandunud (1 nakatunu puhul isikukood puudub). Vanusgruppide vaates on seis endine, 6 protsenti alla 20 aastased ja 17 protsenti 60+ vanusgrupi positiivseid. Eesti andmeid kuvava koroonakaardi leiab veebilehelt www.terviseamet.ee/koroonakaart (Internet Explorerit kasutades ei ole leht korrektselt kuvatud).

Lisainfot leiab terviseameti temaatiliselt kodulehelt www.terviseamet.ee/uuskoroonaviirus ja Terviseameti Facebookist. Eriolukorda puudutavatele küsimustele leiab vastused valitsuse kodulehelt www.valitsus.ee/et/eriolukord#KKK .

Viimased uudised