Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Täna kell 16 saadab Tartu linn teele noored suusatajad, kes lähevad Tartut esindama Rahvusvahelistele Laste Talimängudele Lake Placidisse.

Tartu linn on liitunud Rahvusvahelise Olümpiakomitee patronaaži all tegutseva rahvusvahelise spordiorganisatsiooniga International Children Games, kes korraldab igal aastal Rahvusvahelisi Laste Mänge. Mängud, millest saavad osa võtta 13-15-aastased noorsportlased, on üles ehitatud sarnaselt olümpiamängudele ning võistlustel saavad noored omavahel sportlikult mõõtu võttes kogeda tiitlivõistlustega sarnast olukorda. Mängude eripäraks on aga see, et nendest ei võta osa riikide, vaid linnade koondised. Eestist on selle võistlussarjaga praegu liitunud vaid Tartu linn.

Tänavused Rahvusvahelised Laste Talimängud toimuvad 6.-12. jaanuarini endises olümpialinnas Lake Placidis USAs. Tartu linna neljaliikmeline noortekoondis osaleb murdmaasuusatamises. Koondisesse kuuluvad Tartu Suusaklubi sportlased Mari Ann Jahhu, Pillerin Vilipuu, Mihkel Renning ning Ralf Kivil. Ralf Kivi kannab avatseremoonial ka Tartu linna lippu ja osaleb Tartu linna esindajana mängude tule süütamise tseremoonial.

Täna, 4. jaanuaril kell 16.00 saadavad Tartu noorsportlased raekojast teele  abilinnapead Madis Lepajõe ja Mihkel Lees. Samas (raekoja 3. korrus, ruum 15) jagatakse delegatsiooni liikmetele välja ka linna esindusvarustus.

Kommentaarid

Viimased uudised