Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Maicel ja Shaunae Miller-Uibo. Foto: Põlva vallavalitsus

Esmaspäeval, 8. oktoobril toimus kaasajastatud Põlva linnastaadionil esimene ametlik võistlus ja joosti esimesed staadionirekordid. Kohal olnud sporditähtede ja jooksjate vanuseklasside järgi kandis esimene võistlus säravat nime – TÄHTEDE JOOKS.

Võisteldi 400 m jooksus.Kuigi kergejõustikuhooaeg on juba läbi saamas, oli jahedust trotsides ja oma eeskujusid näha lootes staadionile tulnud koguni 151 jooksjat A, B, C, D, E  ja juunioride vanuseklassides. Jooksurajal käisid ka meeste ja naiste vabaklass. Välja anti 14 medalikomplekti.

Võitjaid olid autasustamas maailma parimad sportlased – kümnevõistleja Maicel Uibo ja tema abikaasa, olümpiavõitja sprinter Shaunae Miller-Uibo. Samaväärselt poodiumikohtadega innustas noori jooksjad võimalus sporditähtedega pilti teha ja neilt autogrammi saada.

Selsamal staadionil alustas Maicel aastaid tagasi oma kergejõustikutreeninguid. Nüüd võis ta siin õnnitleda jooksuringi läbinud kunagist treeningukaaslast. Oma õpilast ja tema säravat abikaasat oli tervitama tulnud ka Maiceli esimene treener Sulev Arund.

Eestimaa Spordiliidu JÕUD esimees Tarmo Volt õnnitles põlvakaid paranenud sportimisvõimaluste puhul ja tervitas sporditähti,. Staadioni lugu tuletas meelde ka Põlvamaa spordiveteran Jaak Ratt.

Maicel ja Shaunae külastasid ka Põlva põhikooli ja gümnaasiumi, kus rääkisid kooliperele oma tegemistest, dopinguküttidest, õpingutest ja eesmärkidest ning vastasid auditooriumi küsimustele.

Kommentaarid

Viimased uudised