Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Sotsiaalmeedias on eraldi grupp Koroonavaktsiinide kõrvalmõjud, millel on mitukümmend tuhat liiget ja kus inimesed jagavad oma kogemusi seoses vaktsineerimisega.

Viimane sissekanne on sisestatud täna reedel, 21. jaanuaril Sangaste perearsti kohta:

Täiesti uskumatu.
Laps oli saanud vaktsiini doosi laupäeval
Esmaspäev tuli koolist koju, et paha olla, rinnus valud, õhtul lõi palaviku 38,4…
Helistasin esmaspäeval perearstile.
Ütlesin, et sooviks vereanalüüse andma tulla kiiremas korras.
Teate mis vastati. TULGE ESMASPÄEVAL!
Nagu nii savi, et peale vaktsiini tekkisid sellised sümptomid. Ütlesin, et ka minul vahest rinnus valud. Samamoodi iiveldus koos verega. Ikkagi tulge esmaspäeval verd andma.
Aga kui vaadata, et kuidas vaktsiini peale suruvad siis selleks on aega? Väga haige ikka!
Ärge öelge minule, et miks ma lubasin vms.
Mina ei lubanud. Laps on minule kasulaps. Lapse ema oli selle poolt. Aga ikkagi asja point on see, et kuidas suhtub perearst kõrvalmõjudesse. Nagu ükskõik. Proovige nädal aega veel vastu pidada. Mõni annab saba isegi! Lihtsalt nii savi ei saa ikka lastest olla perearstil.

Üks kommentaator kirjutab:

Sangastes ongi perearsti juurde raske saada, pereõed eesotsas. Mõni laps ei ole perearsti näinudki. Vaktsineeritakse lapsi ilma, et perearst eelnevalt lapse tervislikku seisundit hindaks.

Teine kommentaator soovitab:

Kas EMO-st oleks tolku? Käige või sealgi, saavad olukorra ära fikseerida. No ja kui pisut nn võllanalja teha, siis kiri Kiigele ja Kersnale. Tulgu ja helpigu oma tulemust. Loodetavasti sai lapse ema nüüd olukorra tõsidusest aru ja ei saada last 2. süsti saama. Olge hoitud.

Kolmas kirjutab:

Maakohtades tehaksegi kahjuks põhjalikumaid vereproove kord nädalas, sest siis tuleb Synlabi auto neile järele… enamasti see esmaspäevasel päeval ongi. Perearst oleks pidanud selgitama, miks alles nädala pärast.

Neljas märgib:
Palavikuga ei võeta perearstile, seda ütles ka terviseameti töötaja.Haigeid lapsi ei võeta vastu… me saime lausa sõimata perearstilt, kui läksin pere kahe köhiva lapsega arstile.

Selle peale küsiti:

Appi, kuhu mujale sa haige lapsega lähed kui arstile?

Ja vastati:

Koroonahirm on nii kõva, et lastega arstile minna ei saa. Perearstid ei saa enam palka ravimise eest, vaid koroona vaktsiini süstimise eest, nagu omad kogemused näitavad.

Lisaks kirjutatakse, et vaktsiinidoos on samasuur olenemata kehakaalust. Lastel on küll väiksem doos, aga kõigil lastel ikkagi sama doos olenemata kehakaalust. Üks kommentaator kirjutab, et alla 12-aastased saavad kolmandiku doosist. Nad ei saa sama doosi mis täiskasvanud. Täiskasvanute doos on aga arvestatud tavaliselt 80 kg mehele. Väiksed naised saavad kõik üledoosi. See on patriarhaatia.

Viimased uudised