Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

põlva spordikool

Euroopa Käsipalliliidu (EHF) peakorteris Viinis loositi teisipäeval paaridesse Euroopa tugevuselt teise ja kolmanda klubisarja eelringide paarid, kus Põlva Serviti sai vastaseks Horvaatia liiga neljanda klubi HRK Goricaga.

Edasipääsu korral tuleb teises ringis Servitile vastu sama riigi hõbedameeskond RK Nexe, vahendas käsipalliliidu pressiteenistus.

Avaringis mängib Serviti loosi tahtel esimese mängu võõrsil ehk Zagrebi lähedal asuvas Velika Goricas. Edu korral peetakse teise ringi avamäng kodus.

Kui HRK Gorica on eurosarja debütant, siis väikelinnas Našice tegutsev RK Nexe on paljunäinud klubi. Kolm aastat tagasi jõuti EHF Cupi alagrupiturniirile ning lisaks mängitakse iga-aastaselt kaasa tugevas SEHA-liigas.

„Kõige halvem loos pole,” lausus Serviti peatreener Kalmer Musting. „Olime asetatud klubi, aga võinuksime saada palju tugevamaidki vastaseid. Gorica pole varem Euroopas mänginud, seega infot on hetkel muidugi vähe. Hea, et mängime kordusmängu kodus – eeldatavalt võrdsete vastaste puhul usun, et see annab väikese eelise.”

Mustingu sõnul on klubil soov avaringist edasi jõuda. „Vahel õnnestub, vahel mitte. Rasked mängud tulevad nii või teisiti, aga need on arenguks vajalikud,” lausus Musting. „Meie koosseis jääb mullusega võrreldes pea muutumatuks, alustasime ettevalmistust 3. juulil ja kas meeskonda veel täiendame, selgub augustis.”

LÕUNAEESTLANE

Viimased uudised