Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

põlva serviti

Käsipalli Balti liigas sel nädalavahetusel Leedu klubide vastu mängiv Põlva Serviti võitis laupäeval Kaunase Granitas-Karyst 29:24.

Serviti oli avapoolajal tagaajaja rollis, kuid vaheajale mingi kolmesilmases eduseisus. Teisel poolajal said võõrustajad korraks ühe värava kaugusele, ent mängu tugev lõpp tõi Põlva klubile võidu.

„Harva kui ma nii ütlen, aga tõesti – võrreldes kolmapäevase Viljandi-mänguga panime kõvasti juurde. Rünnakul vedasid meid Muuga ja Aizatullov, aga teiste panus oli ka väga hea. Kaitse toimis ja võibolla vaid väravavahtide tööga võiks endiselt veidi norida,” ütles Serviti peatreener Kalmer Musting käsipalliliidu pressiteenistuse vahendusel.

„Algul olime Granitase jõulise 5-1 kaitsega hädas ja alles poolaja lõpus saime ette. [Kristjan] Muuga tegi paar tähtsat vaheltlõiget ja viskas ise kaks viimast väravat,” lausus Musting. „Teine poolaeg oli korralik taktikamäng, aga suutsime ka siin vastastest sammu võrra eespool olla.”

Serviti tõusis võiduga B-grupis 3 punkti peale ja hellitab võimalust minna pühapäeval mööda liider Riihimäe Cocksist, sest tiitlikaitsja on sel nädalavahetusel mänguvaba.

Serviti parimana viskas Kristjan Muuga 8 väravat. Roman Aizatullovi arvele jäi 6, Sander Sarapuule 4, Raiko Rudissaarele ja Henri Sillastele 3, Hendrik Varulile 2 tabamust ning Andreas Rikken, Mario Karuse ja Sergei Ljubtšenko lisasid ühe värava. Üleplatsimehena sai Granitase ridades Vaidas Drevinskas kirja 13 väravat.

Pühapäeval kohtub Serviti Vilniuses kohaliku VHC Šviesaga.

Lõunaeestlane

Viimased uudised