Sporditarbed, spordivarustus e-spordipood:sportlik.ee

Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Täna pühapäeval 20. oktoobril kohtus Põlva FC Lootos naiskond Lootospargis FC Elva naiskonnaga ja võitis mängu tulemusega 2:0.

Mõlemad põlvakate väravad lõi Marie Rahel Lail teise poolaja 69. ja 86. minutil. Tegemist oli naiste Meistriliiga üleminekuturniiri esimese mänguga. Turniiril osaleb kolm naiskonda, kellest kaks paremat saavad 2025. aastal mängida naiste kõrgliigas.

Lootosel on jäänud veel kaks mängu. 11. novembril mängitakse Tallinnas FC Ararati ja 16. novembril Elvas FC Elvaga.

Lootos mängis koosseisus: Mairit Laanesaar, Isabel Huma, Elina Kahar, Helene Leht, Ketlin Pindis, Kätriin Altsaar (46′ Indra Liz Nemvalts), Kristin Kukli, Marie Rahel Lail, Ave-Lii Laas (k), Anette Laureen Linnuste, Kärt Hüdsi (90+1′ Luiisa Marleen Lepp). Treener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut: Indra Aru.

Kesknädalal mängis naiskond Lootospargis karikavõistluste 1/8 finaalis JK Tabasaluga. Tasavägises mängus tuli tunnistada vastaste 2:3 paremust. Lootose väravad lõid Marie Rahel Lail 35. ja Elina Kahar 84. minutil.