Laupäeval, 15. septembril mängis Põlva JK Lootose naiskond Kambja staadionil Eesti naiste meistriliiga 17. vooru kohtumise kohaliku SK10 Premium naiskonna vastu. Lootos võitis 2:1.
Kärt Hüdsi väravast asus Lootos poolajaks 1:0 juhtima. Teise poolaja keskel vastased viigistasid, kuid Ave-Lii Laasi löödud väravast võitsid tulemusega 2:1 mängu siiski Põlva tüdrukud.
Hooaja lõpuni on jäänud veel kolm vooru. Lootos asub 13 punktiga hetkel 7. kohal. Vahe eespool olevate SK10 Premium ja JK Tammekaga on kaks punkti. järgmine kohtumine JK Tammekaga on 10. oktoobril algusega kell 20:30 Tartus.
Võistkond mängis koosseisus: 1-Karina Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa, 5-Keidi Käis, 14-Lisethe Lanno, 9-Karmen Piirimaa (86`.8-Johanna Luik), 25-Getter Lepp, 6-Lisanne Tamm, 23-Indra-Liz Nemvalts (46`.13-Sandra Vaher, 86`.12-Keitlyn Metsmaa ), 20-Kristin Kukli, 7-Ave-Lii Laas ja 10-Kärt Hüdsi.
Varus olid: 8-Johanna Luik, 12-Keitlyn Metsmaa, 13-Sandra Vaher ja 36-Riina Rinne. Treener: Kaido-Meinhard Kukli.