Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võru noormees Markkus Ansberg kadus salapärasel kombel kaks aastat tagasi ning teda pole seniajani suudetud leida vaatama korduvatele otsingutele ja sadade inimeste ühistele jõupingutustele. Markkuse otsingud jätkuvad ning ka politsei pole Markkuse leidmise osas lootust kaotanud.

„Politsei on möödunud aasta vältel selle juhtumiga järjekindlalt tegelenud ning pole kaotanud lootust saamaks selgust, mis Markkusega võis juhtuda,” märkis politsei Kagu jaoskonna piirkonnavanem Anti Paap, „Tagaotsimistoimik on endiselt uurijate laual ning olemasolevat infot kontrollitakse pühendunult veel ja veelkord, et leida mõnigi noormehe kadumist selgitav juhtlõng. Samuti annavad korrakaitsjad jätkuvalt endast oleneva, et hankida igal võimalusel uusi edasiviivaid viiteid ja vihjeid. Ka jagavad inimesed meile jätkuvalt oletuslikku infot, kuhu Markkus minna võis. Viimase aasta jooksul on Markkuse kadumisega seoses meieni jõudnud kümmekond vihjet. Jooksvalt kontrollime igat infokildu, kuid kahjuks ei ole need noormehe leidmiseni viinud. Neid kohti, kust teda otsida, jääb aga üha vähemaks. Praegu on Markkus otsimisel kui teadmata kadunud isik, sest seni kogutud infole tuginedes ei ole põhjust Markkuse kadumises kahtlustada mõnd kuritegu või kedagi kõrvalist.

Politseitöö selle juhtumi kallal käib seni, kuni poiss leitakse, seetõttu oleme jätkuvalt tänulikud igasuguse kogukondliku info eest. Kui kellelegi on teada uurimisele kaasa aitavaid fakte või edasiviivat teavet, palume sellest ikka teada anda politsei infotelefonil 612 3000.”

Viimased uudised